DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

HÜDA PAR'dan referandum açıklaması

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, 'Ülke için tarihi bir dönüm noktası olan bu referandumda partimiz tarihsel bir duruş sergilemiştir.' dedi.

5 Yıl Önce
2017-04-17 14:37:15

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, halk oylamasına ilişkin, "Ülke için tarihi bir dönüm noktası olan bu referandumda partimiz tarihsel bir duruş sergilemiştir." değerlendirmesinde bulundu.

Yapıcıoğlu yaptığı yazılı açıklamada, dün yapılan halk oylamasında "Evet" oyu kullandıklarını belirtti.

Parti olarak siyasetteki yegane ölçülerinin İslam olduğunu ve bu ölçü gereği halk oylamasında "evet" tercih kullandıklarını aktaran Yapıcıoğlu, şunları kaydetti:

"Partimizin 'evet' kararının referandum sonucunu ne oranda etkilediğini ve alınan bu sonuçta partimizin rolünü elbette ki halkımız takdir edecektir. Ülke için tarihi bir dönüm noktası olan bu referandumda partimiz tarihsel bir duruş sergilemiştir. Bu duruşumuz halkımızın maslahatına olacak şekilde sonuçlanmıştır ve bizim için önemli olan budur."

Yapıcıoğlu, parti disiplinine uyarak sandıklara giden ve kararları doğrultusunda oy veren teşkilat üyelerine teşekkür ederek, halk oylaması sonucunun millete ve memlekete hayırlar getirmesini diledi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (3)

aliçelik

yani utanmazsanız biz olmasaydık referandum kaybedilecekti diyeceksiniz. biraz etik davranın. sizin türkiyedeki toplam oylarınız 100000 bile değil.

Lütfi Tahan

Sayın başkan siz ve saygıdeğer Kürt kardeşlerimiz den Rabbim razı olsun inşaallah... Onurlu kardeşlerimi saygıyla selamlıyorum...

abbas

ulanseni Satilmis haydut secimle islamin partiyle islamin ne alakasivat be islamdüsmani haydut islamdan dini siyasetze alet etmek haramdirbe haydut sen faizle yasayacik islamdan bahsedeceksin hede siktir ordan senkim islamkim be serefsiz senin kilon kac kurusbe kimin itisin önce onu acikla kürtlere sonra konus seni kim kulaniyor önce onut anlat kürtlere

Görüş Bildir Bizimle Paylaş