SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Heniye: Tel Aviv ve ötesindeki şehirleri vuracak kapasitede füzelerimiz var

Heniye: Tel Aviv ve ötesindeki şehirleri vuracak kapasitede füzelerimiz var

Hamas lideri Heniye, “Yüzyılın Anlaşması” olarak nitelenen şeyi tanımayacaklarını bildirerek işgalci İsrail’e gözdağı verdi.

Heniye: Tel Aviv ve ötesindeki şehirleri vuracak kapasitede füzelerimiz var
21.7.2019 22:40:01

Hamas lideri İsmail Heniye, “Yüzyılın Anlaşması” olarak nitelenen şeyi tanımayacaklarını bildirerek işgalci İsrail'e gözdağı verdi.

Video konferans yoluyla Türk gazetecilerin sorularını cevaplayan Heniye, “İzzeddin Kassam Tugayları teknolojik bağlamda gelişmiş füzeler üretti." dedi.

HENİYE, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A SELAM VE SAYGISINI İLETTİ

Türk Arap Medya Derneği ile Filistin İletişim ve Medya Derneğinin ortaklaşa düzenlediği toplantıda, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, video konferans yoluyla gazetecilerin sorularını yanıtladı. Toplantıda, Hamas Sözcüsü Sami Ebu Zuhri de yer aldı. Türk medyasıyla buluşmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Heniyye, konuşmasına Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a selam ve saygısını ileterek başladı.

"TEL AVİV VE ÖTESİNDEKİ ŞEHİRLERİ VURACAK KAPASİTEDE GELİŞMİŞ FÜZELERİMİZ VAR"

Filistin direnişinin 100 yıldır kendini her alanda yenileyerek geliştiğini söyleyen Hamas lideri Heniyye, “İşgal altında olmamıza, birçok istihbarat örgütünün karşımızda olmasına rağmen ümmet içindeki birçok uzmanımızla çalışıyoruz. İzzeddin Kassam Tugayları teknolojik bağlamda gelişmiş füzeler üretti. Şu an elimizde Tel-Aviv ve ötesindeki şehirleri vuracak kapasitede gelişmiş füzelerimiz var” dedi.

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR