DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

HDP'ye 'dokunulmazlık' tepkisi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay, Avrupa'da kamoyunu yanıltan HDP'ye tepki gösterdi.

6 Yıl Önce
2016-06-12 21:34:06

Dokunulmazlıkların kaldırılması hakkında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay, HDP'ye tepki göstererek, "Türkiye'de sadece HDP'lilerin dokunulmazlıklarının kaldırılmış olduklarını söylemektedirler ve Avrupa kamuoyunu yanıltmaktadırlar. Oysa sadece HDP'lilerin değil bütün milletvekillerinin, bütün partilere mensup olan milletvekillerinin dokunulmazlığı kaldırılmıştır" dedi.

'İFTİRA ATIYORLAR'

"Soluğu her zaman sırtını dayadıkları diğer müttefiklerine koşmakta aldıklarını gördük. Orada Avrupalı parlamenterlere, AB mercilerine Türkiye'yi şikayete koştuklarını hep beraber gördük. Oysa oraya başvurduklarında Türkiye'yi şikayet ettiklerinde, Türkiye'ye iftira atmaktan da geri durmuyorlar. Bizzat bu yasanın içeriği konusunda da yanlış bilgi vermektedirler. Kamuoyunu özellikle Batı kamuoyunu, Avrupa kamuoyunu yanıltmaktadırlar, iftira atmaktadırlar, yalan söylemektedirler. Türkiye'de sadece HDP'lilerin dokunulmazlıklarının kaldırılmış olduklarını söylemektedirler ve ilanihaye kaldırılmış olduklarını söylemektedirler. Oysa sadece HDP'lilerin değil bütün milletvekillerinin, bütün partilere mensup olan milletvekillerinin dokunulmazlığı kaldırılmıştır. İkincisi bu ilanihaye değildir, belli bir suçlar kapsamındadır ve HDP'li veya diğer milletvekillerinin yargılanmasının önü açılmıştır sadece." .

YORUMLAR (1)

M

Sayin Aktay, onlarin iplerini ellerinde bulunduranlar, onlarin anlattiklarina bildikleri kadar inanirlar, istedikleri kadarini yayarlar. Unutmaki, selahattinede ne demesi gerektigini bu adamlar söylüyor.Sizin, devlet olarak, yapabileceginiz tek sey su: bedava gazeteler basip dagitacaksiniz burada oldugu gibi. Internet üzerinden 10larca popüler, internet haber siteleri kuracaksiniz, kimisi komedi bazli, kimisi ciddi kimisi hatta asiri olacak. Içindede devamli bizim gizli mesajlarimiz olacak, tek yol budur. direk halka ineceksiniz.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş