DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

HDP'den PKK'lıya 'şehit' taziyesi

HDP'li vekil Pervin Buldan, Diyarbakır'da askere yönelik yapılan saldırıda ölen PKK'lının ailesine başsağlığında bulundu.

7 Yıl Önce
2015-08-23 19:25:36

Ailesine başsağlığı dileyen Pervin Buldan, Twitter hesabından  "Lice'de şehit düşen Şoreşger'in anmasındayız" ifadeleriyle ziyaretini takipçileriyle paylaştı.

 

pervin

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (5)

halodayı

Birde tapınakçıların flama ve bayraklarında var olan haç masadaki bayraktada var. Bunlar kürt mü şimdi,

raşit

Neden masadaki haç dikkatimizi çekmiyor.haçlıların kullandığı işaret değil mi bu.gözlerinizi açalım ve şu fikrin etrafında birleşelim. Haçlıların düşmanı ve hedefi kimlerdir? Elbette müslümanlar.

esnrl

ALLAHI,DİNİ VE VATANI İÇİN ÖLENLER ŞEHİTTİR VE YERLERİ İNŞAALAH CENNETTİR.BUNUN DIŞINDAKİLER ÖLÜDÜR VE İNANÇLARI İSLAM DEĞİLSE YERLERİ CEHENNEMDİR vesselam.

Alper Tonga

Hukumet hukumet olsa iradesini ortaya koyar. Terore acik destek veren bu fitnekar kadini asar!!! Humumet hukumet olsa...

halodayı

Kandırılmış kürt gençlerin, dağa çıkmasını engellemek için Devletin yaptığı hizmetleri engellemek ve çözüm sürecini engellemek ile ölmesine sebeplerden biride sizsiniz...Barış dilini o kadar çok kirlettiniz ki artık barış kelimesine kimse inanmıyor..Tabi suriyenin kuzeyinde devlet vadeden üstakılın imamlarınında bu gençlerin kanında elleri var.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş