DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

HDP binasına Türk bayrağı astılar

Burdur’da akşam saatlerinde kent meydanında bir araya gelen bir grup, HDP il binasının camlarını kırıp giriş ve balkona Türk bayrağı astı.

21.08.2015 09:37:08

Jandarma Uzman Çavuş Hakan Aktürk'ün ebediyete uğurlanmasının ardından Burdur'da tepki dinmedi. Akşam saatlerinde Burdur Cumhuriyet meydanında bir araya gelen bir grup genç, araçlarıyla konvoy oluşturarak şehir turu düzenledi. Türk bayrakları asılı araçların katıldığı konvoydaki grup, ‘Şehitler ölmez, vatan bölünmez' ve ‘Kahrolsun PKK' sloganları attı. Bir süre dolaşan grubun daha sonra Konak mahallesinde bulunan Halkların Demokratik Partisi (HDP) il binasına giderek, taşlı saldırı düzenleyerek tabelalarını söktüğü öğrenildi. Olay yerine gelen polis ekipleri, parti önünde inceleme yaparak, tahkikat başlattı. İl binası girişi ve balkonuna Türk bayrakları asan grup daha sonra söktükleri HDP tabelalarını Cumhuriyet meydanında ateşe verdi. PKK'ya tepkileri dinmeyen grup, gece geç saatlere kadar konvoylarını sürdürdü.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Ekoltürk

Ayrik otu,diger otlara yalvarir,bana tutunacak kadar yer verin diye,otlarda tabi, tabi diye,garibani buyur ederler. Sonra ayrik otu genislemeye baslar, tabi diger otlarda sikismaya, diger otlar kibarca ayrik otunu uyarirlar,Ayrik kardes sikisiyoruz,zor nefes aliyoruz,biraz dikkat etsen fazla genislemesen,diye, ayrik hemen cevabi yapistirmis,daralan varsa ciksin gitsin demis,Yillarca mücadele edip her cefaya gögüs geren MG cizgisindeki siyasetcileri birer,birer AKP den temizledi bu ser gücün gizli usagi fetoistler,sadece 100 kisimi?

Görüş Bildir Bizimle Paylaş