Hazine ihaleleri iptal mi edildi? Bakan Kurum'dan ihaleler ertelendi açıklaması

Hazine ihaleleri iptal mi edildi? Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'dan hazine ihalelerine ilişkin flaş bir açıklama geldi. Peki hazine ihaleleri iptal mi edildi? Bakan Kurum 'Türkiye genelinde hazine taşınmazlarının kapalı yada açık teklif usulüyle yapılacak ihalelerini iptal ettik.' dedi. İhaleler ne zamana kadar ertelendi iptal edildi? Bakan Kurum açıklamasında 'Nisan ayı sonuna kadar ihale yapılmayacaktır.' dedi.

2020-03-25 12:20:11

Hazine ihaleleri iptal mi edildi? Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'dan hazine ihalelerine ilişkin flaş bir açıklama geldi. Peki hazine ihaleleri iptal mi edildi? Bakan Kurum "Türkiye genelinde hazine taşınmazlarının kapalı yada açık teklif usulüyle yapılacak ihalelerini iptal ettik." dedi. İhaleler ne zamana kadar ertelendi iptal edildi? Bakan Kurum açıklamasında "Nisan ayı sonuna kadar ihale yapılmayacaktır." dedi.

HAZİNE İHALELERİ İPTAL Mİ EDİLDİ?

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Korona virüs tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde hazine taşınmazlarının kapalı yada açık teklif usulüyle yapılacak ihalelerini iptal ettik. Bu süreçte Nisan ayı sonuna kadar ihale yapılmayacaktır." dedi.

İHALE NEDİR?

Bir işi ya da bir malı, birçok istekli arasından en uygun koşullarla yapmayı ya da almayı kabul edene verme.

YORUMLAR (0)