Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Havuzu'nda düzenlenen yarışlar sonrasında kategorilerinde dereceye giren sporcular ve kulüpler belli oldu.
Yarışmalar sonrasında madalya kazanan isimler şöyle:
Dinamik Apnea Paletsiz:
Açık Yaş Erkek:
1-Yağız Şenal - Ferdi - 115,25 mesafe
2-Çağatay Önder - Ferdi - 114,45 mesafe
3-Hasan Cengiz Kaynar - Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü - 112,52 mesafe
Açık Yaş Kadın:
1-Bilge Çingigiray - ODTÜ - 103,90 mesafe
2-Başak Tezgör - ODTÜ - 92,70 mesafe
3- Ayşe Didem Bozkurt - Ferdi - 83,37 mesafe
Genç Erkek:
1-Oğuz Tokgöz - ODTÜ - 97,40 mesafe
2-Muhammed Esal Karal - ODTÜ - 87,70 mesafe
3-Ali Berke Çomak - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 82,60 mesafe
Genç Kızlar:
1-Cemre Arslan - ODTÜ - 68,82 mesafe
2-Tuanna Akgül - Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü - 60, 49 mesafe
3-Saadet Elif Kile - Bostancı Kartal Spor Kulübü - 56,60 mesafe
Dayanaklılık Apnea:
Açık Yaş Erkek:
1- Fehmi Berker Çakar - İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları - 05:02 mesafe
2- Furkan Emre Gül - Gaziantep Dolphin Gençlik Spor Kulübü - 05:52 mesafe
3- Osman Çapuk - Bostancı Kartal Spor Kulübü - 06:03 mesafe
Açık Yaş Kadın:
1- Yasemin Ulucan - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 06:25 mesafe
2- Şebnem Nalbant - İstanbul Su ve Doğa Spor Kulübü - 06:25 mesafe
3- Yaren Yılmaz - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 06:35 mesafe
Genç Erkek:
1- Emre Candan - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 06:17 mesafe
2- Oğuz Tokgöz - ODTÜ - 06:28 mesafe
Genç Kız:
1- Yaren Yılmaz - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 06:35 mesafe
Dinamik Apnea:
Açık Yaş Erkek:
1- Ali Berke Çomak - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 150 mesafe
2- Oğuzhan Yeşil - ODTÜ - 148,73 mesafe
3- Yağız Şenal - Ferdi - 144, 7 mesafe
Açık Yaş Kadın:
1- Bilge Çingigiray - ODTÜ - 161,3 mesafe
2- Meltem Funda Teker - Ferdi - 139 mesafe
3- Başak Tezgör - ODTÜ - 129,3 mesafe
Genç Erkekler:
1- Ali Berke Çomak - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 150 mesafe
2- Oğuz Tokgöz - ODTÜ - 128,5 mesafe
3- Muhammed Esal Karal - ODTÜ - 100 mesafe
Genç Kızlar:
1- Cemre Arslan - ODTÜ - 100 mesafe
2- Serengeti Ayhan - Ferdi - 95 mesafe
3- Tuanna Akgül - Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü - 85,5 mesafe
Statik Apnea:
Açık Yaş Erkekler:
1- Hasan Cengiz Kaynar - Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü - 05:01 zaman
2- Meriç Atalay - İTÜ Spor Kulübü - 04:55 zaman
3- Mustafa Baturalp Direk - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 04:43 zaman
Açık Yaş Kadınlar:
1- Bilge Çingigiray - ODTÜ - 05:21 zaman
2- Meltem Funda Teker - Ferdi - 05:07 zaman
3- Cemre Arslan - ODTÜ - 03:41 zaman
Genç Erkekler:
1- Mustafa Baturalp Direk - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 04:43 zaman
2- Oğuz Tokgöz - ODTÜ - 04:32 zaman
3- Atakan Karaman - Ferdi - 03:16 zaman
Genç Kızlar:
1- Cemre Arslan - ODTÜ - 03:41 zaman
2- Tuanna Akgül - Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü - 03:24 - zaman
3- Zeynep Ural - ODTÜ - 03:09 zaman
Dinamik Apnea Çif Paletli:
Açık Yaş Erkekler:
1- Oğuzhan Yeşil - ODTÜ - 144,76 mesafe
2- Hasan Cengiz Kaynar - Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü - 136,81 mesafe
3- Mustafa Baturalp Direk - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 133,8 mesafe
Açık Yaş Kadınlar:
1- Bilge Çingigiray - ODTÜ - 150 mesafe
2- Başak Tezgör - ODTÜ - 125,9 mesafe
3- Zeynep Ural - ODTÜ - 118,35 mesafe
Genç Erkekler:
1- Mustafa Baturalp Direk - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 133,8 mesafe
2- Oğuz Tokgöz - ODTÜ - 129,42 mesafe
3- Ali Berke Çomak - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 121,9 mesafe
Genç Kızlar:
1- Zeynep Ural - ODTÜ - 118,35 mesafe
2- Serengeti Ayhan - Ferdi - 103,16 mesafe
3- Cemre Arslan - ODTÜ - 87,1 mesafe
Hız Apnea:
Açık Yaş Erkekler:
1- Fehmi Berker Çakar - İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü - 00:32:28 zaman
2- Hilmi Melih Ceylan - Gaziantep Şehitkamil Bahçelievler Yıldız GSK - 00:39:97 zaman
3- Furkan Emre Gül - Gaziantep Dolphin GSK - 00:40:62 zaman
Açık Yaş Kadınlar:
1- Buse Karacabay - Ferdi - 00:45:30 zaman
2- Yasemin Ulucan - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 00:46:26 zaman
3- Yaren Yılmaz - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 00:55:78 zaman
Genç erkekler:
1- Emre Candan - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 00:41:00 zaman
2-Uygar İkra Dabanıyastı - Bostancı Kartal Spor Kulübü - 01:59:00 zaman
Genç Kızlar:
1- Yaren Yılmaz - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 00:55:78 zaman
2- Tuanna Akgül - Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü - 01:02:56 zaman
3- Gaye Doğrar - Gaziantep Dolphin GSK - 02:31:00 zaman