DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Hakkari'de kaçak akaryakıt operasyonu

Hakkari'de kaçak akaryakıt operasyonu

7 Yıl Önce
2015-05-28 18:08:14
Hakkari'de kaçak mazot sevkıyatında kullanılan 300 metre boru hattı ortaya çıkarıldı.

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde, önemli yurt içi olaylara ilişkin bilgi verildi.

Buna göre, Suriye sınırında Kara Kuvvetleri 34'üncü Hudut Tugay Komutanlığı (Hakkari) sorumluluk sahasında, Ortaklar Ana Üs Bölgesindeki nöbetçiler tarafından, Lad Dağı mevkisinde iki şahsın bir araçtan bidon indirdikleri tespit edildi.

Söz konusu faaliyetin, Ortaklar köyüne kaçak mazot nakliyesi olabileceğinin değerlendirilmesi üzerine Ortaklar Jandarma Karakol Komutanlığına bilgi verildi.

Ortaklar Jandarma Karakol Komutanlığının takviye talebi üzerine Süngü Tepe Üs Bölgesinden görevlendirilen bir Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç ve Motorlu Piyade Kolu bölgeye intikal etti. Bölgede yapılan arama takip faaliyeti sonucunda kaçak mazot sevkıyatında kullanılan 300 metre boru hattı belirlendi.

Söz konusu boru hattı kullanılamaz hale getirildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

cem

bombardıman esnasında enkaz altından yeni çıkardıkları için tozlu görülüyor. fotoğraf makinasının flaşıda çok yakından ve çok beyaz çıkarmış. Allah yardımcısı olsun. ölümden dönmüş. Allah zalim esadı ve yandaş milisleri ve devletlerini kahru perişan etsin. iftar sofralarını bombalayanlardan ve o bombalamaları destekleyenlerden daha zalim kim olabilir ki. lanetullahi aleyhim kafiriyn ila ecmegin. amin.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş