DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Hakan Albayrak PKK'ya yüklendi: Emperyalizmin tezgahtarısınız

Karar gazetesi yazarı Hakan Albayrak, gazetenin bugünkü nüshasında yayınlanan köşe yazısında, PKK ve HDP'ye yönelik ağır eleştiriler yöneltti. PKK'nın geldiği noktayı 'Emperyalist terör' olarak niteleyen Albayrak, IŞİD ve PKK'nın birbirine ikame örgütler haline geldiğini savundu.

5 Yıl Önce
2016-11-05 16:38:23

İşte Hakan Albayrak'ın Karar gazetesinde bugün yayınlanan köşe yazısı:

Kendi liderleri, silahlı  mücadelenin miadının dolduğunu ilan etti.

Hem de yıllar evvel.

Ama onlar, önlerine gelene silah sıkmaya, önlerine geleni bombalamaya devam ediyorlar.

Türk, Kürt, güvenlik görevlisi veya sivil; “Gebersin gitsin!”

Demek ki kendi liderleri değilmiş o.

İsmini açıklamayı uygun görmediğim HDP'li bir siyasetçinin kulakları çınlasın; “İş Apo'ya kalsaydı iyiydi, ama Fransa'nın PKK'sı var, Almanya'nın PKK'sı var, İngiltere'nin PKK'sı var, Amerika'nın PKK'sı var” demişti bir sohbetimizde.

Son zamanlarda bunların hepsi Türkiye'yi kayıtsız şartsız vurmakta birleşti galiba.

Bağdadi Grubu'nu da PKK'nın yedeği yaptılar, veya tersi.

FETÖ çuvallayınca bunların vazifesi ağırlaştı tabii.

Varlarını yoklarını ortaya koymaları gerekiyor, halihazırda emperyalizmin çarkına çomak sokmaya aday olan tek ülkenin, bu ülkenin, Türkiye'mizin yükselişini  sabote etmek için.

Pardon, konu neydi?

Kürt'ün hak ve hürriyetleri mi?

Acı acı bile gülmem buna.

Dün Diyarbakır'ın orta yerinde patlattıkları bombayla bir kere daha gösterdiler ki, Kürt'ün hak ve hürriyetlerini mesele edinmek şöyle dursun, Kürt'ün yaşama hakkına bile saygıları yok bunların.

Başta kendilerinin yok.

Hatta sadece onların -ve köpekliğini yaptıkları emperyalistlerin- yok.

Kürtler konusunda bir zamanlar karşısında PKK'lıları bile mazur görebileceğimiz kadar zalim olan devlet öyle bir dönüşüm geçirdi ki, bugün, “Kürt'ü kollamak anlamında Kürtçülüğün asıl adresi devlettir” desek yeridir.

PKK ise, fertler bazında nihilizmi, örgüt bazında ise emperyalizm tezgahtarlığını ifade ediyor.

Selahattin Demirtaş'ların tutuklanmasını sonra konuşuruz.

Şimdi birer Fatiha okuyup, dünkü emperyalist katliamda yitirdiğimiz canlara Ramet-i Rahman dileyelim.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Cevdet

Hakan Albayrak, sen İslamcı bir faşistsin, kuranı yeniden oku

irfan

şimdi bu adam yazar olduğunu gazeteci olduğunu söylemiş.veyl bize ey ümmet veyl bize.yav bu emperyalizme çomak sokan tek ülke türkiyeymiş bizim haberimiz yok.o zaman körfez krallıklarına emirliklerine yemendeki katliamları için bir laf etsin.hani müminler kardeşti.herkes bir bayrak sınır marş mezheb putu oluşturmuş gidiyor.

Şeytanın

İşiniz gücünüz kendi fikirlerinizi insanlara mutlak doğru olarak empoze etmek,media gücünü kullanarak algı yaratmak,kürtler devletten hiçbir zaman fayda görmemiştir,kürtler salak değildir ve sizde çok akıllı değilsiniz,,yıllardır olanları o goğrafyada yaşayanlar bilir,90 lı yılları çok iyi bilirler,keyfi yıkılani şehirleri çok iyi bilirler ve çadırda yaşayan insanların üstüne helikopterden ateş açıp IRAKA gidin diyen yine bu devlettir,,,devletin kürtlere bombadan başka birşey vermemiştir,,,filming sonunu hepbirlikte izleyeceğiz

Görüş Bildir Bizimle Paylaş