DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Hakan Albayrak: Hamaney ve kuduz köpekleri

Hakan Albayrak, Halep'in Rusya ve Esed rejimi tarafından bombalanmasında İran'ın edindiği rolü sert bir dille eleştirdi...

6 Yıl Önce
2016-09-30 05:34:15

Karar Gazetesi yazarı Hakan Albayrak, bugünkü "Ondan sonra da Kerbela diye ağlarlar..." başlıklı yazısında Halep'in vurulmasında koordinatları veren İran'ı çok sert bir dille eleştirdi. Dünyanın en büyük  riyakarlığının adı oldu “İran İslam İslam Cumhuriyeti”.ifadesini kullanan Albayrak, "Katlinden sorumlu oldukları yüzbinlerce masum Suriyelinin cesetlerine tükürüp, daha dudaklarındaki tükürük kalıntılarını temizlemeden “Huseyn Mazlum” diye inleyerek yana yakıla ağlamaya geçiyorlar ya, ben de onların sahte gözyaşlarına tüküreyim! Hz. Hüseyin (radıyallahu anh), bombardıman altındaki Haleplilerin imamıdır, Hamaney ve kuduz köpeklerinin değil!" dedi.

İşte Hakan Albayrak'ın bugünkü yazısı:

Halep'te bombalanacak yerlerin koordinatlarını Ruslara İran veriyormuş.

Soyadı Safevi -tam isabet!- olan İranlı bir general bildiriyor bunu.

İftiharla bildiriyor hem de.

Bombalanan okulların enkazındaki çocuk cesetlerine bakarken ‘Bu vahşette bizim de payımız var' diye böbürlenen bir psikopat!

Ondan sonra da “Kerbela Kerbela, vah Huseyn Mazlum”, he mi?

Dünyanın en büyük  riyakarlığının adı oldu “İran İslam İslam Cumhuriyeti”.

***

Ali Şiası mı?

İmam Hüseyin'in takipçileri mi?

Haşa!

Yezid Şiası bile olamaz bu ultra azgınlar.

İki-üç sene evvel “Yezid Şiası” diye bir kitap çıkarmıştım bunlar hakkında (Kendine Hizbullah diyen Hizbulesed dahil).

Halt etmişim!

Zalim Yezid'in akıttığı masum kanı, bu vahşilerin akıttığı masum kanında bir damla olur ancak.

Katlinden sorumlu oldukları yüzbinlerce masum Suriyelinin cesetlerine tükürüp, daha dudaklarındaki tükürük kalıntılarını temizlemeden “Huseyn Mazlum” diye inleyerek yana yakıla ağlamaya geçiyorlar ya, ben de onların sahte gözyaşlarına tüküreyim!

Hz. Hüseyin (radıyallahu anh), bombardıman altındaki Haleplilerin imamıdır, Hamaney ve kuduz köpeklerinin değil!

***

2006'da, Lübnan'daki 33 gün savaşı sırasında Halep'teydim.

İsrail bombardımanından kaçan Lübnanlı Şiileri ağırlayan Sünni Halepliler, “Ümmetin vahdetine hizmet ediyoruz” diye çocuklar gibi şendiler.

Görüştüğüm Halepli dostlarım, Müslüman ahalisinin neredeyse tamamı Sünni olan Halep'teki Şii muhacirlerin esenliği ile iftihar ediyorlardı.

İran devleti ise o Haleplileri öldürmekle/öldürtmekle iftihar ediyor işte.

Adeta “Alın size vahdet!” diye alay ederek bombalıyor/bombalatıyor Halep'i.

***

Halep direnişine bin selam!

Ama keşke selam yerine Stinger gönderebilsek.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (33)

hak

Allahım şu takvalı sünni-vahhabi natomücahitlerinin ağızlarından dökülen incilere bakın hele ne kadarda takvalılar ne kadarda islami ahlaka sahipler böyle ,zaten yazar meczup 24 saat şia ile yatıp şia ile kalkıyor.Tabi adamlar bop gazı ile şama girecekleridi emevi camiinde namaza duracaklardı.Muhteşem dörtlü abd-suud-katar-bizim bopçular tezaghı hazırlamışlardı, ama evdeki hesap çarışıya uymayınca duvara tosladılar.kazdıkları bop çukuruna kendileri düşünce başladılar ciyaklamaya sağa sola saldırmaya.

deniz 16

Lebbeyk ya hüseyin. bunca dürzi-ışidci vahabi yorumlar yazmış. lakin hepside yenilmiştir. yezid gibi. bu adam mezhep savaşı çıkarmak isteyen bir düşünce ürünü. israil gibi. israile tek kurşun dahi sıkmayan suudi hanedani misali.

alia57

Ey zamanın Hamanı, Haman ey..Hüseyin kim sen kim?...Atan Persten soyaçekimle gelen merhametsizliğinize merhamet abidesi Allah rasülünün torunu şehitlerin serdarı Hüseyini alet ettiniz ya.. Halepten beter olun inşallah...

Cumali

Hakan Bey keşke bu yazını İran 'a gittiğinde ikinci evime geldim diyen Sayın Cumhurbaşkanımız okusaydı.Ya da Türkiye'deki Pers seviciler.Biz İran'a geçit vermediğini için şuan Parelel hikayesi ile yurdumuzu terk ederken şiiler Türkiye'ye doluyor.Hüseyni türbeleri uydurması ile Alevi köyleri tahkim ediliyor.Ey hükümet uyuma geç kalırsın bir gün bakarsın Iğdır Halep olur.

Hasan kaya

Kelime bulamıyorum 70 yıllık sınırlı bir hayat var aptalların eline silah verip birbirini Boğazlıyan Müslümanlar çok yazık. Batılı emperyalistler bayram ediyor

Taufunüstünkaya

Ağzınıza sağlık. Ama bu gerçekleri sadece siz değil baskalarinin da daha çok gündem etmesi gerekir . Bu adiler işlerine geleni yaparlar. Islamla bi alakaları yok . Ama cemaatler ,tarikatler neredeler. ZULME SUSAN DILSIZ ŞEYTANDIR.

lokman

iran yönetimi rusya ve amerika ağzıyla sünni düşmanlığı yapan sözde müslüman! ama özünde müslüman ve islam düşmanı israil 'den sonra batılı kafirlerin ortadoğu daki joker konumundaki maşasıdır. rafizi iran ataist yetiştiren bir fabrikadır! fikrini rus ve batılı kafirlerden alan bu yapı nın üst aklı yahudi ve hıristiyan oryantalistlerdir.

Abdullah

Elbistan,şeref kaya,ebu müslim gibiler kendilerinden bahsediyorlar herhalde yazık,beyinlerini irana satmış haşhaşi tayfası,feto'dan sonra bunlar sıralarını bekliyorlar ihanet için,iranın askerleri,dostlarınızla haşrolun inşaallah.

emir hasan

şia kuran ve sünnetten tamamen ayrılmış durumda. tam bir sapkın anlayışları var. tarih boyun ca hiçbir zaman kafirlerle savaşmamışlar. ne zaman bir müttefik buldular hemen müslümanlara saldırmışlardır. şimdide arkalarına rus ve amerikayı alarak saldırıyorlar. içimiz de kripto şialar var. bunların din ile peygamber ile alakaları yoktur. allah onları inşaallah bizim elimizle cezalandırsın.

Zaza

Suriye deki teröristlerin katliamını vahşetini niye görmüyor iftira atma munafık

TekTürk

UNUTULAN BU YAZAR 'GÜNDEME DÖNMEK İÇİN, SALLIYOR'.. hepsi yalan.timetürke saygılar selamlar.

musa

O kadar!Allah razı olsun!şii kardeş, iran kalleş!

ahsen

mü'minin tek düşmanı fitne tefrika zalim firavun vb.bunun bugünkü karşılığı batı,amerika ,israil ,ingiltere vb.başka düşman yok.diğerleri bizim mahallenin yaramaz akılsız çocukları.ehli sünnet ehli kıbleyi tekfir etmeyen her halükarda düşmanı ötekini anlayan anlayış.şia bu noktada hataya düştü ve o hatasına devam ediyor.biz ehli sünnetiz bizde şia gibi olursak tuz kokar elin kafiri bizimle ilgili hükmünü yapar.bizde tekfir ve kıtal ancak icmai ümmet ile vardır.ümmete kıtal yok taraf değil biz ehli sünnetiz.insanlığın az bir kısmı doğruyu görür ve onu gerçekleştirir.biz o azınlığa talibiz

Cevdet

Türkiye Sünnicilik (Şia karşıtı), İran da şiacılık (Sünni karşıtı) yapıyor. Suriye'de şiiler mi yoksa sünniler mi hakim olacak? İşte tüm cinayet ve katliamların sebebi budur. Hepsinin yaptığı 'cihat' değil cinayettir. Amerikan uçakları incirlikten kalkıp Afganistanı bombalayıp işgal edince neden İslamcı gazeteciler böyle feryat etmedi? Çünkü herkes kendi soydaşını mezhebini ve devletini tutar.

ali

az bile söylemiş. bu yahudi bozmaları ve amerikan yosmaları olan şia kuduzları tarihin hiçbir döneminde bu kadar islama ve müslümana zarar vermemişlerdi. sünnileri bırakın müslümanlığını adam yerine koymayan bu rus piyonlarının gerçekten kökünden itlaf etmek gerekir. çünkü milyonlarca katliamın tek sorumlusu bunlardır. ama sizlere müjde verebilirim. vallahi billahi kökleri kuruyacak. hemde iki defa... az kaldı.. tarih sahnesinden silinecekler.. kıyamete kadar bir daha seslerini duyamayacaksınız.

ERDİNÇ KARA

PARMAĞI HAVADA AMA YALAN SÖYLÜYOR. UCUZ BİR HİKAYE VE YANLIŞ BİLGİLENDİRME.

musab

Ebu Müslim( ebu muta ) yok halepteki müslümanlarin yaptığı cihad degil irakta amerikayla suriyede rusyayla haçlı- safevi muta çocuklarının yaptığı cihad öylemi tarihte haçlılarla savaşan bir rafizi devlet göster bakalım gosteremezsin takiyyeciler ahlaksız adamlar size bu memleketi dar edeceğiz gün gelecek yavuzun ,Selahaddinin torunları Ömerin Alinin ebu bekirin takipçileri pislik yuvası farisi mecusilerin İranını yeniden tekbirlerle fethedecek inşallah..

Ekoltürk

Yillardir israile füze firlatti firlatacak,atom bombasi yapti yapacak,hizbullah cilariyla israile girdi girecek derken,israilin güvenligi esetli suriyeden gecer diyen bir iran,yillardir israille it dalasi yapanlar bir anda bu noktaya geliverdi,bütün kafirlerle birolup müslüman kani akitiyor,bizdende kendisine islam deyip biat etmemizi istiyor,kuranda Allah senin hükmünü vermis,bize söz düsmez

Seneger Harun

Aydinlarin gorevi gercekleri gorebilmek ve buna gore gelecege isik tutmaktir. Gecmiste sizin gibi aydinlarin pesine takilanlar maalesef bu adamlara cok su tasidilar. Meger adamlar kis kis gulermis biz vahdet dedikce. Cogu musluman abimiz cuvalladi bu konuda.Bari simdi hukumeti onumuzdeki tehlikeye karsi uyarin, halep duser suriye duserse iranin bir sonraki hedefi turkiye olacak. Sadece sinirlarimi korurum demek basini kuma gommektir

ebu müslim

Yazar efendi..gündemde değildin çabalaman ondan. Soyadı safavi olan 1milyon iranlı var. Tunus hapishanesinen salıverilmiş 2000 katil hırsız mı halepte cihad ediyor?.. heh. Çatlıyorsun belli. Ama gücün de yetmiyor. .. hah.. yaz ..salla.

tarik ziyad

Şia köppeklerinin götüne süngümüzü sokacağımız günler yakındır!..

Serdar

Selam kardeşler bu platformda yazılanları okuyunca günceli anlamak hiçte zor değil.Sizlerin elinde fırsat olsa birbirinizi göz kırpmadan öldürecek gibisiniz.Potansiyel katiller gibi davranıyorsunuz.Bu tutumunuz kimlerin işine gelir diye hiç düşünüp akletmiyormusunuz.Ateşe barut ile gidilmez.Fitne ateşini körüklemekten başka ne yapıyorsunuz.Biz birbirimizi öldürüyor farkında değilmiyiz.Kim bu kanı durduracak.

mert mari

Ağzına sağlık. Memleketimiz için şia büyük tehlikedir. İran Ümmetin düşmanı gibi davraniyor. İki yüzlük yapip İSRAİL le iş tutuyor. Bati müslümanlarla yaptığı şavaşlarda daima İran ı desteklemiş, bügün de desteklemeye devam ediyor. Bugün İran toplu olarak günahsız Hüseyin leri oldürüyar.

Koçero

Bu takkiyeci sahtekar mezhepçi şiiler nasılda tepki gösteriyor.bunların suçlarını azgınlıklarını deşifre edenleri hemen mezhepçilikle fitnecilikle suçlayıp vahdetten bahsederler.artık takkiyeniz bizi aldatamaz.ümmet uyandı inşallah

Mehmet

BOP'un köpeği olmak mı? Hamaney'in köpeği olmak mı?

hür

Neden iranda görevli Türk konsolosumuz bu şaklaban gibi konuşmuyor?,neden,15temmuz gecesinse iranın verdiği destekten bahsederken övgüler diziyor,Türkiye suriyeye amerika sayesindemi girdi?iran ve rusya sayesindemi?...Yoksa suriye savaşını başlatırken vahdeti iranlamı kurdunuz?amerikaylamı?...hala uslanmadınızmı?...İnş.reis sizi dinlemez,sizi deyvıdoğulları,...

ayhan akın

Yazarın eline sağlık. Az bile demiş. Burda Alevilik Şiilik adına yorum yapanlar !!! Siz değil kuran ehli mümin olmak, insan bile değilsiniz. İnsan olsaydınız öldürülen bebek ve kadınlara bakacak vijdanınız olurdu. İran hizbuşşeytan ve onun kuduz köpekleri Sünni Şii farketmeksizin İslam ve Müslümanların İsrail den daha fazla düşmanıdır. İsrail kurulduğundan beri en fazla 30 bin Müslüman öldürmüştür. Ama iran Esed ve kuduz HİZBULLAT Amerika ve Rusya ile ırak ve suriye'de 2000000 yazı ile 2 milyon Müslüman katletmiştir.

elbistan

bu adam tedavi görmeli.... yazık.

faruk

diline sağlık dostum. Ama bu şiiler fetö gibidirler. Güç kazanıncaya kadar kuzu görünür. Güç kazanınca en azılı düşman olurlar. Özellikle de müslümanlara.

şeref kaya

hele bu yazar müsvettesinin üslubuna bak... hiç bir kınayıcının kınaması bize farketmez. allahın rızasından başka her şeyi hiç biliriz. lebbeyke ya huseyn.

celalettin

hayıflanmayın. selam stinger den daha tesirli olabilir.

serhat

Tarihte böyle bir . ç... zihniyet görmedim duymadım bilmiyorum heralde de bu son olacak, Allah bunları helak etsin firavun halt etmiş bunların yanında. Hz Ali efendimizi kullanıyorlar, ehlibeyti kullanıyorlar. Yaw insan bir hayvana bile kıyamaz bu ne kindir böyle

mustafa

Yenilginin şafağı sökünce kafayı yedi galiba.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş