DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Hacı Bayram Camisi Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı açılış töreni

Hacı Bayram Camisi Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı açılış töreni

26.05.2015 20:57:54
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Vesayet odaklarına, darbecilere, paralel çetelere milletimiz eyvallah etmedi ve etmeyecek. Biz AK Parti olarak milletin emanetine sahip çıktık, sizler de milletin adamlarına sahip çıktınız" dedi.

Hacı Bayram Veli Camisi Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı Açılış Töreni'nde konuşan Akdoğan, yeni Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde inşa edildiğini, Türkiye'nin, Erdoğan liderliğinde çok büyük gelişim gösterdiğini, dev adımlar attığını belirterek, "Türkiye gerçekten çok önemli bir noktaya geldi. Birileri bundan çok rahatsızlık duyuyor" diye konuştu.

Yalçın Akdoğan, "2002'de hasta adam bir Türkiye vardı. Gözünü açamazdı, parmağını oynatamazdı, sesi çıkmazdı, IMF makinesine bağlı yaşardı, şimdi ise Türkiye ayağa kalktı, yoğun bakımdan çıktı, koşmaya başladı. Türkiye'nin sesi çok çıkıyor' denildiğini anlattı.

Türkiye'nin bu durumundan rahatsızlık duyanlar bulunduğunu ifade eden Akdoğan, şunları söyledi:

"O eski Türkiye'ye dönelim, koalisyonlar dönemine, batık bankalar dönemine, IMF dönemine, terör dönemine, kriz dönemine. Bunun için AK Parti iktidara gelince her yola başvurdular. İrtica tezviratı çıkardılar olmadı, e-muhtıralar yayınladılar olmadı, toplumu sokağa dökmeye çalıştılar olmadı, partiler arasında ittifaklar yapmaya çalıştılar olmadı, kapatma davaları açtılar olmadı, her yolu denediler, her kumpası kurdular ama hiçbirinde başarılı olamadılar. Sonunda HDP'nin kuyruğuna takıldılar, bir proje olarak. Onu parti olarak seçime soktular. Bu barajı aşarsa diyorlar ki, 'AK Parti'nin bileğini bükeriz.' Evelallah millet bu oyunu hep bozdu. İnşallah yine bozacak. Sizin bir oyunuz var, o bir oyla oyunu bozuyorsunuz."

Milletin vesayet odaklarına, darbecilere, paralel çetelere eyvallah etmediğini ve etmeyeceğini vurgulayan Başbakan Yardımcısı Akdoğan, "Biz AK Parti olarak milletin emanetine sahip çıktık, sizler de milletin adamlarına sahip çıktınız" dedi.

Akdoğan, 7 Haziran seçiminin Türkiye'nin mukadderatını belirleyeceğini savunarak, "Sizler kimlerin hizmet ürettiğini, kimlerin tehdit ettiğini, kimlerin yatırım yaptığını, kimlerin baskı yaptığını, kimlerin laf ürettiğini, kimlerin icraat yaptığını çok iyi biliyorsunuz. İşte Ankara'yı görüyorsunuz" diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

serdal

hem katliamda,hem başka halkların toprağını işgalde,hem faşistlikde hem de abd şemsiyesinde olmada pkk ve kürtleri yeni bir küçük İsrail olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş