DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Gürsel Tekin'den çarpıcı iddia: 6 bakan daha değişecek

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, dün Halk Tv’de Gürkan Hacır’ın sunduğu “Şimdiki Zaman” programında, “Önümüzdeki günlerde Bakanlar Kurulu’nda çok önemli değişiklikler olabilir. Efkan Bey’in gideceğini bir ay önce kimse tahmin etmezdi. 6 bakanın ismi zikrediliyor” dedi, siyasi kulisler hareketlendi.

5 Yıl Önce
2016-09-06 16:15:50

Duvar'dan Özlem Akarsu Çelik Gürsel Tekin'e gideceği iddia edilen 6 bakanın ismini sordu. CHP milletvekili, “İsim vermeyeyim ama aralarında baba isimler var” dedi. “Bu bilgiyi AK Partililer'den mi aldınız?” sorusuna “Evet!” yanıtını veren Tekin, bir süredir kulislerde bazı isimlerin konuşulduğunu hatırlattı.

31 Ağustos akşamı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşen Başbakan Binali Yıldırım, İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın görevi bıraktığını açıklamıştı. Ala'nın yerine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu atanmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ekol türk

Eger fetocuysa cokta güzel atilsin.alcakar. fetocular AKP SAADET, MHP VE BBP yi terketsin bunlar milli degerlere bagli insanlarin partisi.Ancak chp feto konusunda hic renk vermiyor oysa esas chp fetocularin ele gecirdigi partidir en baş fetocu genel başkanlaridir.zaten cumhuriyet degil terör partisi haline geldi nerde ise tabi bizler icin farketmez biz onlari taniyoruz

Murat AKIN

Gursel Tekin'e bu bilgileri sizdiranlar FETO'culer mi yoksa? Bu aciklamalarla hukumeti yipratmaya calisiyorlar buyuk bir ihtimalle.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş