DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

GÜNDEM / 4 Haziran 2015

GÜNDEM / 4 Haziran 2015

04.06.2015 09:00:20

Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920

1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sivas Valiliğini, Belediye Başkanlığını, 5. Piyade Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanlığını ziyaret edecek, Cumhuriyet Meydanı'nda Sivaslılarla buluşacak.

(Sivas/12.00/12.45/13.30/14.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

- Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı'nda Manisalılarla bir araya gelecek, Manisa Valiliğini ve 1. Piyade Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanlığını ziyaret edecek.

(Manisa/17.00/18.15/19.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

2- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Haliç Kongre Merkezi'nde gençlerle buluşacak, AK Parti'nin Edirne ve Kırklareli mitinglerine iştirak edecek.

(İstanbul/12.00/Edirne/16.00/Kırklareli/18.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

3- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gölbaşı ve Polatlı ilçelerinde seçim çalışmasında bulunacak ve partisinin Hatay mitingine katılacak.

(Ankara/13.30/Hatay/18.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Başbakanlık Merkez Bina'da karekodlu çekin tanıtım toplantısı ile Ulucanlar Cezaevi Müzesi'nde MÜSİAD Ankara 25. Gala Yemeği'ne katılacak.

(Ankara/10.00/19.30) (Fotoğraflı-Görüntülü)

2- AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, İstanbul Taksiciler Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ile "Şişli AK Nokta" standını ziyaret edecek, "Sevgi Yürüyüşü"ne katılacak ve partisinin seçim sandık başkanlarıyla görüşecek.

(İstanbul/14.00-20.30) (Fotoğraflı-Görüntülü)

3- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Tuzla Mahallesi'nde ev toplantısına katılacak, Atatürk Spor Salonu'nda voleybol maçı izleyecek, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları yıl sonu sergisinin açılışına ve Karasu'da düzenlenen mitinge iştirak edecek.

(Sakarya/13.00-21.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

4- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, muhtarlar ve azalarla kahvaltıda bir araya gelecek, Yukarı Hereke ve Topçular Şeref Meydanı'ndaki mitinglerde konuşacak.

(Kocaeli/09.30/19.30/21.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

5- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Hak-İş Konfederasyonu toplu sözleşme törenine katılacak.

(Ankara/10.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

6- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Bayramyeri Meydanı esnafıyla kahvaltıda bir araya gelecek, AK Parti İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyecek, esnaf ziyaretleri yapacak ve Sevindik'te mitinge iştirak edecek.

(Denizli/09.00-21.30) (Fotoğraflı-Görüntülü)

7- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Kocasinan Teşkilatının düzenlediği "Sevgi Yürüyüşü"nde yer alacak, İl Başkanlığının mahalle toplantısında katılacak.

(Kayseri/11.30-20.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

8- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bafra'da esnafı ziyaret edecek ve mitingde konuşacak.

(Samsun/11.00/14.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

9- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, basın toplantısı düzenleyecek, Gıda Çarşısı ile Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğini ziyaret edecek.

(İzmir/10.00-15.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

10- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Osmangazi ilçesinde, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelecek.

(Bursa/08.30) (Fotoğraflı-Görüntülü)

11- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, TCDD'de toplu iş sözleşmesi imza törenine katılacak.

(Ankara/11.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

12- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisince Devlet Bahçeli Bulvarı ve İstasyon Meydanı'nda düzenlenen mitinglerde konuşacak.

(Osmaniye/14.00/Adana/18.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

13- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Araklı, Beşikdüzü ve Of mitingleri ile Düzköy Çayırbağı kahve toplantısına katılacak.

(Trabzon/10.00-20.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

DÜNYA-DİPLOMASİ

1- Yemen'deki çatışmalar ve gelişmeler izleniyor.

(Sana) (Fotoğraflı-Görüntülü)

2- Suriye'deki iç savaş ve bölgedeki yansımaları takip ediliyor.

(Şam/Halep) (Fotoğraflı-Görüntülü)

3- ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyonun DAEŞ hedeflerine düzenlediği hava saldırıları ve Irak'taki çatışmalara ilişkin gelişmeler izleniyor.

(Erbil/Bağdat) (Fotoğraflı-Görüntülü)

EKONOMİ

- Merkez Bankası mayıs ayı reel efektif döviz kuru endeksini ve haftalık para-banka ve menkul kıymet istatistiklerini açıklayacak.

(Ankara/14.30)

SPOR

1- A Milli Futbol Takımı aday kadrosu, Bulgaristan ve Kazakistan ile oynayacağı maçlar için Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanarak, ilk antrenmanını yapacak.

(İstanbul/17.00/19.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

2- Türkiye Basketbol Ligi Spor Toto play-off yarı final serisi üçüncü maçında Pınar Karşıyaka, Fenerbahçe Ülker'i konuk edecek.

(İzmir/19.30) (Fotoğraflı)

3- Kulüpler Birliği Vakfı ile Türkiye Futbol Federasyonu arasında Süper Lig AŞ'nin kurulması, yayın hakları ve pazarlama konusunda TFF'nin Riva'daki idari merkezinde toplantı yapılacak.

(İstanbul/11.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

***

Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz. Abonelerimiz de sözleşme kapsamı dışında bu yayınları çoğaltamaz, başka kurum ve kuruluşlara aktaramaz. Aykırı davrananlar hakkında, hukuki ve cezai her türlü başvuru hakkımız saklıdır.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

müslüm

AKPartinin erken seçim için Doğu illerinde yapması gereken en büyük hazırlık sandık güvenliğini sağlamak ve halkı hdpkk nin tehditlerinden korumak olmalıdır. Oylar zaten gelecek. Kürtlerin ezici çoğunluğu müslümandır. Sosyalist hdpkkya silah zoru olmasa oy vermezlerdi

Görüş Bildir Bizimle Paylaş