DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Gülen cemaatine seslendi: Biz kazandık

Fethullah Gülen, yayınlanan son kaydından cemaati'ne böyle seslendi: 'Bütün dünya bütün hayat boyu cehennem olsa bile, yine kazanan sizlersiniz, yine kazanan sizlersiniz, yine kazanan sizlersiniz!.” dedi.

01.06.2015 13:45:39

Fethullah Gülen, “Nifakın Güdümündeki Marazlı Kalbler” başlıklı yeni sohbetinde“Varsın birileri zebani gibi dünya hayatını bize cehennem yapsınlar!.. Şayet onun sonu Allah'ın teveccühü, Hazreti Rasûl-ü Zişan'ın teveccühü ise, bütün dünya bütün hayat boyu cehennem olsa bile, yine kazanan sizlersiniz, yine kazanan sizlersiniz, yine kazanan sizlersiniz!.” dedi.

Kendisinin dönüşü için çıkarılan kırmızı bültenleri hatırlatan Gülen, kendisinin dost zannettiği kimseler içinde pek çok münafık olduğunu belirtti.

O KIRMIZI BÜLTENLER VAR YA…

Fethullah Gülen şöyle devam etti:  

“Burada çıkarılan o (kırmızı) bültenler var ya, öbür tarafta meleklerin ellerinde ahiret rengini alacak; ‘Arkadaş, biliyor musun, bunlar senin beraat fermanın; bu uğursuzluğa el uzatanların da mahkumiyet fermanıdır!..' diyecekler. Güzel mi bu alışveriş?!. Ona talip olalım o zaman!..

Varsın birileri zebani gibi dünya hayatını bize cehennem yapsınlar!.. Şayet onun sonu Allah'ın teveccühü, Hazreti Rasûl-ü Zişan'ın teveccühü ise, bütün dünya bütün hayat boyu cehennem olsa bile, yine kazanan sizlersiniz, yine kazanan sizlersiniz, yine kazanan sizlersiniz!.. Keşke size kaybettirmek isteyen insanların da Allah gözlerini açarak onlara da kazandırsa, onlar da körü körüne yürümeseler o yolda!..

“MÜ'MİN GÖRÜNÜMÜNDE PEK ÇOK MÜNAFIK VAR!..”
“Yakın zamanda bir bacımız öyle dedi” diyerek MHP Milletvekili Meral Akşener'in hakkındaki kaset iddialarına karşılık “Mü'min görünümünde pek çok münafık var!..”sözlerini hatırlatan Gülen, şunları söyledi:

“Hazreti Pir de diyor ki: ‘Bu dostlarım içinde çok münafık var!' Benim dost zannettiğim bu kimseler içinde pek çok münafık var. Münafık, kâfirden eşeddir, daha zararlıdır. Zira Kur'an mealen şöyle buyuruyor: ‘Şu kesindir ki münâfıklar cehennemin en alt katındadırlar. Onları oradan kurtaracak bir yardımcı da bulamazsın.' (Nisa, 4/145)”

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

malkocoğlu Kaya

ya bu arkadaşın mason olduğu ile ilgili yenişafakta belgeler yayınlanmamışmıydı hala açıklama yapacak cüreti nerden buluyor.çok ilgin. birde buna inanlar varya onlarada acıyorum. allah bir an önce gözlerini açar inşallah

nesim

Senden ala munafik olurmu

nesim

Senden ala munafik olurmu

kemal çalışkan

ey fethullah sen kendini biliyorsun gayen belli masonların gayeleri bellidir.ama sana tabii olanlar seni haklı görebilirler ve sana tabii olabilirler.ama bir an için düşünseler 'hadi feto bir mason ve belli bir projenin ürünü ise islam alemi ile değilde israille iş tutuyorsa o zaman bizim halimiz ne olacak'hiç mi düşünmezsiniz.onunla ceheneme sürüklendiğinize.

atari memet

Ey Psiko Feto! Yine kendi özelliklerini başkasına ittirme gayreti içindesiniz. Şunu bil ki; birinin fenalığı seni iyi yapmayacak! Seni ancak kendi yaptıkların kurtarabilir. Nedir onlar:'MİT'i ele geçirme çabası, Yargı'yı kendi cemaat menfaatlerini koruyacak biçimde kadrolaşma,Banka kurarak kebap gibi faiz gelirinden de mahrum kalmamak, Bir kişiden 3 kurban parası alıp da hiç kan akıtmadan Orta Asya Finans kaynaklarını beslemek.' Şu âhir ömründe gavur kucağında ikamet etmekle cezanı çekiyorsun zaten; tabi ajan değilsen eğer!!

ali yavuz baran

Göze nur gönülden gelir allah seni korusun sayın cumhurbaşkanım

Abdullah

bu herif kesin klinik vak'a hem de acil. islam ile din ile alâkası yok bu herifin, peşinden gidenler uyanır inşallah. Kıtmir muskası dağıtmış cemaate, içinde ne var acaba?

Ömer

Helal sana konuş be. İşte asrı saadetten beri özlediğimiz hoca ve cemaat. Samanyolu, zaman, bugün, kanaltürk, fatih koleji, FEM, bankasya, ışık sigorta, kimse yok mu, hatta hatta eminiyet, yargı, tüsiad, BDDK, TMSF.Hoca dediğin böyle olur. Bizim bildiğimiz hocalar karargahta oturur manevi alemde müridlerini takip eder.İşte özlediğimiz müritler böyle olur. Hoca dediğin hiç ölmeyecek gibi dünyaya çalışır. Dünyalığına zarar geldi mi de Kuran ve Hadislere sarılır savunma yapar. Hatta beddua eder. İslam düşmanları ile dünyalığı için işbirliği yapmaktan kaçınmaz.

Bayram Ceyhan

Karun kadar zenginleşmiş bir cemaat liderinden ahiret hezeyanları

cengiz27

baş münafık kendisidir.adam aynaya bakıp bakıp münafıklığı anlatıyor. yeryüzündeki en bozguncu münafık kendisi. dediği gibi kafirlerden de fazla zarar verdi müslümanlara. zebaniler ahirette yoldaşın olacak asıl. pensilvanyalı kara papaz efendi.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş