Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
- Süper Lig
Bugün:
20.00 Osmanlıspor-Gençlerbirliği (Osmanlı)
Yarın:
14.00 Göztepe-Teleset Mobilya Akhisarspor (Bornova)
16.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Beşiktaş (Yeni Malatya)
19.30 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom)
26 Kasım Pazar:
14.00 Demir Grup Sivasspor-Trabzonspor (Yeni 4 Eylül)
14.00 Bursaspor-Kardemir Karabükspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
16.30 Kasımpaşa-Atiker Konyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
19.30 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)
27 Kasım Pazartesi:
20.00 Kayserispor-Medipol Başakşehir (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
- TFF 1. Lig
Bugün:
18.00 Grandmedical Manisaspor-Adana Demirspor (Manisa 19 Mayıs)
Yarın:
13.00 İstanbulspor-Samsunspor (Atatürk Olimpiyat)
13.00 Adanaspor-Gaziantepspor (5 Ocak Fatih Terim)
15.30 Elazığspor-Boluspor (Elazığ Atatürk)
15.30 Akın Çorap Giresunspor-MKE Ankaragücü (Giresun Atatürk)
26 Kasım Pazar:
13.00 Ümraniyespor-Altınordu (Ümraniye Belediye)
15.30 Eskişehirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Eskişehir)
18.00 Gazişehir Gaziantep-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Gaziantep)
27 Kasım Pazartesi:
18.00 Denizlispor-Balıkesirspor Baltok (Denizli Atatürk)
​
- TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Yarın:
13.00 Sivas Belediyespor-Eyüpspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)
13.30 Hatayspor-İnegölspor (Antakya Atatürk)
13.30 Tuzlaspor-Etimesgut Belediyespor (Tuzla Belediye)
26 Kasım Pazar:
13.30 Kastamonuspor 1966-Amed Sportif Faaliyetler (Gazi)
13.30 Keçiörengücü-Sancaktepe Belediyespor (Ankara Aktepe)
13.30 Afjet Afyonspor-Bucaspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)
13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Menemen Belediyespor (Bodrum İlçe)
13.30 Mersin İdmanyurdu-Kocaeli Birlikspor (Mersin)
13.30 Tokatspor-Sarıyer (Tokat Gaziosmanpaşa)
- Beyaz Grup
26 Kasım Pazar:
13.00 Kipaş Kahramanmaraşspor-Gümüşhanespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
13.00 Şanlıurfaspor-Pendikspor (Şanlıurfa GAP)
13.30 Zonguldak Kömürspor-Niğde Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Bandırmaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
13.30 Ottocool Karagümrük-Karşıyaka (Vefa)
13.30 Altay-BUGSAŞ Spor (İzmir Atatürk)
13.30 Nazilli Belediyespor-Hacettepe (Nazilli İlçe)
13.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Sakaryaspor (Kırklareli Atatürk)
13.30 Fethiyespor-Silivrispor (Fethiye İlçe)
​
- TFF 3. Lig
1. Grup
Yarın:
13.30 Çatalcaspor-Bergama Belediyespor (Ziya Altınoğlu)
13.30 Orhangazi Belediyespor-Ofspor (Yalova Atatürk)
26 Kasım Pazar:
13.00 Yomraspor-Halide Edip Adıvarspor (Yomra İlçe)
13.00 Batman Petrolspor-Kozan Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
13.30 Bayrampaşa-Bayburt Grup Özel İdare (Bayrampaşa Çetin Emeç)
13.30 Kemerspor 2003-Erbaaspor (Dr. Fehmi Öncel)
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-12 Bingölspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)
13.30 Düzcespor-Çanakkale Dardanel (Düzce 18 Temmuz)
13.30 Erzin Belediyespor-Yeni Altındağ Belediyespor (Erzin İlçe)
2. Grup
Yarın:
13.30 Ankara Demirspor-Yeni Orduspor (TCDD Ankara Demirspor)
13.30 Gölcükspor-Kırıkhanspor (Gölcük)
26 Kasım Pazar:
13.00 Diyarbekirspor-Turgutluspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
13.00 Pazarspor-Muğlaspor (Pazar İlçe)
13.30 Tire 1922-1461 Trabzon (Tire 4 Eylül)
13.30 Ergene Velimeşespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Lüleburgaz 8 Kasım)
13.30 Erokspor-Yeşil Bursa (Esenler)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Anadolu Bağcılarspor (Darıca İlçe)
13.30 Kayseri Erciyesspor-Anagold 24 Erzincanspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)
3. Grup
Yarın:
13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Sultanbeyli Gölet)
13.30 Ankara Adliyespor-Aydınspor 1923 (Ankara OSTİM)
13.30 Karacabey Birlikspor-Tarsus İdmanyurdu (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)
26 Kasım Pazar:
13.00 Cizrespor-Çorum Belediyespor (Cizre İlçe)
13.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Payasspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.30 Kızılcabölükspor-Kocaelispor (Kızılcabölük Semt Sahası)
13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Arsinspor (Avcılar Atatürk)
13.30 UTAŞ Uşakspor-Tekirdağspor (Uşak 1 Eylül)
27 Kasım Pazartesi:
13.00 Elaziz Belediyespor-Osmaniyespor (Elazığ Atatürk)