Göztepe Teknik Direktörü Diyadin:

Göztepe Teknik Direktörü Diyadin:

16.07.2015 11:31:55
PTT 1. Lig ekiplerinden Göztepe'nin teknik direktörü Metin Diyadin, "İkinci kamp etabının sonunda lige hazır bir takım olacağız" dedi.

Diyadin, Erzurum'da dün tamamladıkları ilk etap kampın çok verimli geçtiğini, Erzurum'un kamp için çok ideal bir yer olduğunu söyledi. İkinci etap çalışmalarına 19 Temmuz Pazar gününden itibaren aynı yerde devam edeceklerini kaydeden Diyadin, şöyle konuştu:

"2. etap çalışmalarımız 1 Ağustos'a kadar devam edecek. İlk etapta kuvvet çalışmalarına ağırlık verdik. Sezon öncesi takımın neredeyse tamamını lige hazırladık. Bu yoğun tempoda bir sakatlık olmaması bizi mutlu etti. Yeni oyuncuların uyum süreci muhakkak zaman alır, biz bu zamanı ne kadar aşağı çekersek o kadar iyi. İkinci kamp etabının sonunda lige hazır bir takım olacağız."

Diyadin, yaptıkları transferlerle ligde ön plana çıktıklarını belirterek, "PTT 1. Lig'de kağıt üstünde favori olmak yeterli değil, takım olmayı başaranlar daha avantajlı. Ekonomik anlamda çok yatırım yapmak tek başına yeterli değil" dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)