DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Google Play Store'da Turkcell Mobil Ödeme hizmeti

Google Play Store'da Turkcell Mobil Ödeme hizmeti

7 Yıl Önce
2015-06-03 10:54:24
Turkcell kullanıcıları artık Google Play Store'dan oyun ve uygulama satın alırken Turkcell Mobil Ödeme servisini kullanabiliyor.

Turkcell açıklamasına göre Turkcell Mobil Ödeme ile Google Play Store'da tek tıkla kolay ve güvenli ödeme devri başladı. Turkcell'liler artık Google Play Store'dan oyun ve uygulama satın alırken Turkcell Mobil Ödeme servisini kullanabiliyor.

Google Play Store'da, Türkiye'de ilk kez kredi kartı dışında bir seçenekle ödeme yapılabiliyor. Tüm Android cihazlarda kullanılabilen Turkcell Mobil Ödeme'den, hem faturalı hem de ön ödemeli hatta sahip Turkcell'liler faydalanabiliyor. Böylelikle kullanıcılar, kredi kartı bilgilerini girmeden ve vakit kaybetmeden satın alma yapabiliyorlar. Ödeme, kullanıcının Turkcell faturasına yansıtılarak ya da TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştiriliyor.

Turkcell aboneleri Turkcell Mobil Ödeme ile tek seferde 100 liraya kadar işlem yapabiliyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mehmet

Yahudilerden yardım alan Peygamber efendimize de laf atıyorsunuz? Kürtler yüzyıldır eziliyor zulüm gördü kendi topraklarında.Artık Kürtlerin kendi topraklarnda kendilerini yönetmeleri en doğal haklarıdır.Her işte dış güçler masalını söyleyenler Kürtleri yıllardır bu saftsalarla kandıranlardır.Saygılar

Görüş Bildir Bizimle Paylaş