DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Gökhan Gönül Fenerbahçeli taraftarla tartıştı

Beşiktaş'ın Fenerbahçe'den transfer ettiği Gökhan Gönül, Çeşme'de Fenerbahçeli bir taraftarla tartıştı.

10.07.2016 15:38:59

Fenerbahçeli bir taraftar Gökhan'a, “Bizi üzdün... Yaptığın ayıp” diye sataştı. Yıldız oyuncu, "Ben değil başkanınız üzdü" cevabını verdi. Fenerli taraftar Gökhan'ın yanıtına karşılık verince ortam gerildi. Araya giren Beşiktaşlılar Gökhan'a destek verdi... Tansiyon yükseldi...

Beşiktaş'ın yeni transferi Gökhan Gönül Çeşme'de gerginlik yaşadı.

Yıllarca Fenerbahçe forması giydikten sonra Siyah-Beyazlı takıma transfer olan yıldız futbolcu tatilini geçirdiği Çeşme'de tatsızlıkla karşı karşıya kaldı. Takvim'in haberine göre; Dinlenme anında Fenerbahçeli bir taraftar Gökhan Gönül'ün yanına gelerek, "Gökhan üzdün bizi hem de çok üzdün" dedi. Sarı-Lacivertli taraftarın bu sözleri karşısında kısa bir şaşkınlık yaşayan Gökhan, "Ben mi üzdüm yoksa başkanınız mı?" cevabını verdi. Bunun üzerine taraftar, "Düne kadar Aziz Yıldırım senin de başkanındı. Ben de bıktım ama sen ayıp ettin" diyerek karşılık verince gerilim arttı.

ÇEŞME'DE TANSİYON BİR ANDA YÜKSELDİ

Gökhan Gönül laf dalaşına girdiği F.Bahçeli taraftara bu kez, "Ben de bıktım o yüzden gittim" dedi. Bu gelişmenin ardından tansiyon yükselirken Gökhan'ın imdadına Beşiktaşlı taraftarlar yetişti. Siyah- Beyazlı bir grup taraftar, "En doğru kararı verdin Gökhan ağabey. Biz sana sonuna kadar sahip çıkarız" diyerek Gökhan'a destek verdi. Yıldız oyuncu bunun üzerine Alaçatı'da yürüyüşüne devam etti.

HENÜZ TAKIMA KATILMADI

Milli Takım'da olduğu için ekstra izin verilen Gökhan Gönül henüz takıma katılmadı. Siyah-Beyazlı oyuncu tatilini Çeşme'de geçirirken yeni sezona hazırlanıyor. Beşiktaş'la 3 yıllık sözleşme imzalayan yıldız oyuncu, "Arkadaşlarımla tanışmak için sabırsızlanıyorum. Beşiktaş'ta büyük hedeflerim var. Şampiyonluklar yaşamak istiyorum" diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş