Gökçek’ten Yavaş’a mesaj: Ya kendiliğinden Meclis’te yola geleceksin ya da…”

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a yönelik tehdit içerikli ifadeler kullandı. Gökçek, 'Ya kendiliğinden Meclis'te yola geleceksin ya da yola getirileceksin' dedi.

08.12.2020 14:49:27

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediye meclis toplantısında masaya vurarak kendisine tepki gösteren AK Partili Murat Köse'ye, "Masaya çıkıp tepin istersen" demişti.

Gökçek: Korkuyorsun

Yavaş'ın bu tepkisini paylaşan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Tepinme işini sen oturduğun yerden çok iyi yapıyorsun. CHP'liler de TBMM'de masaya vurarak protesto yapıyorlar. Şimdi sen CHP milletvekillerine Meclis'te tepiniyorlar mı demek istiyorsun? Murat Köse yüreğine öyle korku salmış ki konuşmasından korkuyorsun. Daha bunlar iyi günlerin bekle" dedi.

“Bak Mansur…”

Bu paylaşımın ardından yeni bir paylaşım daha yapan Gökçek, "Bak Mansur, başkanlık makamına oturup despotluk yapmaya çalışıyorsun… AK Partililer aslan terbiyecisidir. Değil ki senin gibi birini terbiye etmesinler… Ya kendiliğinden Meclis'te yola geleceksin. Ya da yola getirileceksin" ifadelerini kullandı.

melih-gokcek-mansur-yavas-i-tehdit-etti-ya-yola-13786227_8213_m

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)