DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Göçmenlere saldırılar: 3 ölü, 4 yaralı

Irak'ın Selahattin iline bağlı Tuzhurmatu ilçesinde 3 farklı cinayet sonucu 1'i Türkmen olmak üzere 3 kişi hayatını kaybetti 4 kişi de yaralandı.

14.06.2015 17:00:26
Tuzhurmatu polis müdürü albay Hüseyin Ali Reşit, Ajanslara verdiği bilgiye göre bugün saat 13:00 civarında ilçenin Aksu mahallesinde Arap kökenli bir göçmen ailenin kiraladığı evin kimliği belirsiz kişiler tarafından bombalanması sonucu 1 kişi öldü 4 kişi yaralandı. Saat 14:30 sularında ise ilçenin İmam Ahmed mahallesinin 2 farklı bölgesinde 1'i Türkmen olmak üzere 2 göçmen vatandaş silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden Türkmen vatandaşı Muhammed Ali Faris(28) yaşınday, 9 ay önce Tuzhurmatu'nun 5 km güneyinde yer alan Hasadarlı köyüne IŞİD'in saldırması sonucu ailesiyle birlikte ilçe merkezinde göçmen olarak yerleşmişti. Saldırıda hayatını kaybeden Hüsam Ahmed Cebbar'ın ise adlı Arap kökenli göçmenin çalıştığı araba tamir garajı önünde başından vurularak öldürüldüğü kaydedildi.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

hasan

Abdullah isimli yorumcu;Peygamber efendimiz(saa)olmadan,dinin direği olan namazı bile kılamazsın!Ancak biraz irdelersek sizin namaz diye bir ibadetinizinde olmaığı ortaya çıkacağı için size her yol mübah!Peygamberimizi devre dışı tutmak için her yolu deniyorsunuz!Neyin peşindesiniz?

Görüş Bildir Bizimle Paylaş