SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Girit’te, Amerikan bilim insanını öldüren Yunanlı suçunu itiraf etti!

Girit’te, Amerikan bilim insanını öldüren Yunanlı suçunu itiraf etti!

Bir konferans için geldiği Yunanistan’ın Girit Adası’nda ölü bulunan ABD'li bilim insanı Suzanne Eaton'ın cinayeti konusunda adada yaşayan bir Yunanlı'nın suçunu itiraf ettiği belirtildi. Polis, kadının vücudunda cinsel saldırıya dair izler bulunduğunu da söyledi.

Girit’te, Amerikan bilim insanını öldüren Yunanlı suçunu itiraf etti!
16.7.2019 16:53:29

buyuk_120

Bir konferans için geldiği Yunanistan'ın Girit Adası'nda ölü bulunan ABD'li bilim insanı Suzanne Eaton'ın cinayeti konusunda adada yaşayan birinin suçunu itiraf ettiği belirtildi. Polis, kadının vücudunda cinsel saldırıya dair izler bulunduğunu da söyledi.

Girit Polis Şefi Constantine Lagoudakis, 27 yaşında Girit'te yaşayan bir Yunan vatandaşının Eaton'ı öldürdüğünü itiraf ettiğini duyurdu. Lagoudakis, şüphelinin aracıyla Eaton'a iki kez çarptığını ve daha sonra öldürdüğünü açıkladığını aktardı.

Eaton'ın öldürüldükten sonra bulunduğu sığınağa taşındığını belirten Lagoudakis, kadının bedeninde cinsel saldırıya dair izler bulduklarını da ekledi.

İkinci bir kişinin de suç ortaklığı yaptığı gerekçesiyle sorgulandığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü kaydedildi.

NE OLMUŞTU?

Almanya'nın Dresden Üniversitesi Max Planck Enstitüsü'nde çalışan 59 yaşındaki ABD'li moleküler biyolog Suzanne Eaton, Girit'in Hanya kentinde bilimsel bir konferansa katılıyordu ve son olarak 2 Temmuz'da konferansın düzenlendiği otelde piyano çalarken görülmüştü.

Koşuya çıktığı belirlenen Eaton'un cansız bedeni altı gün sonra 2. Dünya Savaşı'ndan kalma bir sığınakta bulunmuştu.


    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR