DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Giresunspor Kulübü Başkanı Bozbağ:

Giresunspor Kulübü Başkanı Bozbağ:

15.07.2015 21:25:12
PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'un kulüp başkanı Mustafa Bozbağ, yeni sezon hazırlıkları için Erzurum'da iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi.

Bozbağ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 5 Temmuz'da Giresun'da başladıkları yeni sezon hazırlıkları kapsamında , 9 Temmuz'da Erzurum'da kampa girdiklerini belirtti.

Kamp çalışmalarını sonlandırdıklarını ifade eden Bozbağ, "Bir haftalık bir kamp süreci yaşadık. Eski oyuncularımız ile yenilerin kaynaşmalarını hızlandırma adına Erzurum kampının iyi geçtiğini düşünüyoruz. Torku Konyaspor ile hazırlık maçı oynama fırsatı yakaladık. Güçlü rakibimizle 1-1 berabere kaldık. Oyuncularımızın hem Torku Konyaspor maçı hem de kamp döneminde gösterdiği performanstan oldukça memnunuz" diye konuştu.

Futbolculara Ramazan Bayramı dolayısıyla izin verdiklerini, bayram sonrası Afyonkarahisar'da kampa gireceklerini dile getiren Bozbağ, şunları kaydetti:

"Afyonkarahisar kampı bizim için çok daha önemli. Sezon öncesi son çalışma ortamı olacak. Bu kampta çok daha iyi çalışıp, oynayacağımız hazırlık maçları ile de sezona en iyi şekilde hazırlanacağız. Bugüne kadar her şey istediğimiz gibi oldu. Umarım bundan sonra da istediğimiz gibi gelişir."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mahmut

1000 yıllık topragımız dinsel .kültürel etnik baglarımız var sırtımızı mı dönecez .kaldıkı müslümanın siyasi sınırı olmaz bir müslüman ezziyet görüyorsa buna seyirci kalmak caiz degildir.gün gelir gücünü kuvvetini toplarsın zaman ve mekan uygunsa sonuna kadar zorlarsın nede olsa eski toprak çekiyor insanı

Görüş Bildir Bizimle Paylaş