DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Giresun'da halk silahlanıp PKK'lı aradı

Giresun'da Çaldağ Karakol Komutanı'nın PKK'lılar tarafından şehit edilmesinin ardından halk saldırıyı gerçekleştirenleri her yerde aradı.

07.05.2016 10:15:14

Çaldağ Karakol Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Zafer Çalışkan'ın PKK'lılar tarafından şehit edilmesinin ardından yöre halkı silahlanıp dağ, taş terörist aramaya başladı. Şehirde ise halk sokağa döküldü ve teröre lanet yağdırdı.

ÇALDAĞ'A YÜRÜMEK İSTEDİLER

Giresun'da PKK'nın Çaldağ Jandarma Karakolu'na yaptığı saldırıya vatandaşlar tepki gösterdi. Atatürk Meydanı'nda toplanan vatandaşlar ellerinde Türk bayrakları ile saldırının gerçekleştiği merkeze bağlı Çaldağ köyüne yürümek istedi.

res

EMNİYET MÜDAHALE ETTİ

Yol boyunca PKK aleyhinde sloganlar atan grubun önü polis tarafından bir süre sonra kesildi. Emniyet müdürlüğü yetkilileri, bölgede operasyonların sürdüğünü belirterek grubun eylemine son vermesini istedi.

SİLAHLANIP DAĞ TAŞ ARAMAYA BAŞLADILAR

Çaldağ Karakol Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Zafer Çalışkan'ın PKK'lılar tarafından şehit edilmesinin ardından yöre halkı silahlanıp dağ, taş PKK'lı aramaya başladı.

res1

KARAKOL KOMUTANI ŞEHİT OLMUŞTU

PKK mensuplarınca roketatar ve uzun namlulu silahlarla Çaldağ Jandarma Karakolu'na düzenlenen saldırıda karakol komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Zafer Çalışkan şehit olmuştu.

 
 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Rıdvan

Adamsiniz!

Görüş Bildir Bizimle Paylaş