DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Türkiye voleybol yarı final maçı ne zaman? Türkiye Voleybol yarı final rakibi hangi takım?

Türkiye voleybol yarı final maçı ne zaman? Türkiye Voleybol yarı final rakibi hangi takım? Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı CEV Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası'nda yoluna emin adımlarla ilerliyor. Turnuvada rakipleri bir bir yenerek ilerleyen ‘Filenin Sultanları’ çeyrek final maçında Polonya'yı da yenerek yarı finaldeki rakibini beklemeye başladı. Peki Türkiye voleybol yarı final maçı ne zaman? Türkiye Voleybol yarı final rakibi hangi takım? Türkiye turnuvada 7'de 7 yaparak rekor bir seri yakaladı ve yoluna şampiyonluk parolası ile devam ediyor.

3 Ay Önce
2021-09-01 10:51:46

Türkiye voleybol yarı final maçı ne zaman? Türkiye Voleybol yarı final rakibi hangi takım? Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı CEV Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası'nda yoluna emin adımlarla ilerliyor. Turnuvada rakipleri bir bir yenerek ilerleyen ‘Filenin Sultanları' çeyrek final maçında Polonya'yı da yenerek yarı finaldeki rakibini beklemeye başladı. Peki Türkiye voleybol yarı final maçı ne zaman? Türkiye Voleybol yarı final rakibi hangi takım? Türkiye turnuvada 7'de 7 yaparak rekor bir seri yakaladı ve yoluna şampiyonluk parolası ile devam ediyor.

TOKYO 2020 Olimpiyat Oyunları'ndan şansız bir şekilde elenen Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı CEV Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası'nda yoluna emin adımlarla ilerliyor. Çeyrek Final maçında zorlu rakibi Polonya'ya nefes aldırmayan Filenin Sultanları rakibini 3-0 gibi net bir skorkla geçti. Filenin Sultanları şimdi yarı final için rakibini bekliyor. Peki Türkiye voleybol yarı final maçı ne zaman? Türkiye Voleybol yarı final rakibi hangi takım?

Türkiye voleybol yarı final maçı ne zaman?

Rakiplerini bir bir geçen ‘Filenin Sultanları' son olarap Polonya'yı da devirdi. Polonya'yı geçerek yarı final maçına çıkacak olan Kadın Voleybol Takımının maçının ne zaman başlayacağı spor severler tarafından merak ediliyor. Peki Türkiye voleybol yarı final maçı ne zaman? Polonya'yı eleyerek yarı final maçına çıkmaya hak kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımı, 3 Eylül Cuma günü Belgrad'da finale klamak için mücadele verecek.

Türkiye Voleybol yarı final rakibi hangi takım?

Türkiye Polonya'yı da yenerek CEV Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası'nda 7'de 7 yaparak yoluna emin adımlarla ilerliyor. Yarı finalde Türkiye'nin rakibinin hanfgi takım olduğu merak ediliyor. Spor severler Türkiye Voleybol yarı final rakibi hangi takım? sorusuna yanıt arıyor. Rakip, 1 Eylül Çarşamba günü düzenlenecek Sırbistan - Fransa maçı sonrası netleşecek. Türkiye, 3 Eylül'de Sırbistan-Fransa maçının galibi ile oynayacak.

A Milli Kadın Voleybol Takımı kadrosu

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın kadrosunda yer alan oyuncular şöyle:

Pasör: Cansu Özbay, Buse Ünal.

Pasör çaprazı: Meryem Boz, Ebrar Karakurt.

Smaçör: Meliha İsmailoğlu, Hande Baladın, İlkin Aydın, Tuğba Şenoğlu.

Orta oyuncu: Eda Erdem Dündar, Zehra Güneş, Yasemin Güveli, Beliz Başkır.

Libero: Simge Aköz, Ayça Aykaç.

CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası hakkında

2021 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası, Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası'nın 32. turnuvasıdır. Avrupa Şampiyonası 2. kez 4 ülke ev sahipliğinde oynanacak. Bu ülkeler: Sırbistan, Bulgaristan, Hırvatistan ve Romanya. Turnuvada 24 takım mücadele edecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş