DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

17,9331 ₺

EURO

18,4099 ₺

ALTIN

1.039,38 ₺

BİST

2.864,25 ₺

Beşiktaş'ta ne oldu? Beşiktaş cinsel ilişki video | Beşiktaş'ta cinsel ilişki videosu gündem oldu! Bebek sahili ve Ümraniye'den sonra şimdi de Beşiktaş'ta ilişki rezilliği

Beşiktaş'ta ne oldu? Beşiktaş cinsel ilişki video | Beşiktaş'ta cinsel ilişki videosu gündem oldu! Bebek sahili ve Ümraniye'den sonra şimdi de Beşiktaş'ta ilişki rezilliği yaşandı. Toplumun damarına basılmaya devam ediliyor. Son günlerde halka açık alanlarda yaşanan sevişme rezilliğine bir yenisi daha eklendi. Bebek Sahili ve Ümraniye'de yaşanan hayasız görüntülerin bir benzeri Beşiktaş'tan geldi. İstanbul Beşiktaş’ta bir çift arabanın üzerinde kimseye aldırış etmeden cinsel ilişkiye girmesi vatandaşları isyan ettirdi.

2 Ay Önce
2022-06-13 09:50:07

Beşiktaş'ta ne oldu? Beşiktaş cinsel ilişki video | Beşiktaş'ta cinsel ilişki videosu gündem oldu! Bebek sahili ve Ümraniye'den sonra şimdi de Beşiktaş'ta ilişki rezilliği yaşandı. Toplumun damarına basılmaya devam ediliyor. Son günlerde halka açık alanlarda yaşanan sevişme rezilliğine bir yenisi daha eklendi. Bebek Sahili ve Ümraniye'de yaşanan hayasız görüntülerin bir benzeri Beşiktaş'tan geldi. İstanbul Beşiktaş'ta bir çift arabanın üzerinde kimseye aldırış etmeden cinsel ilişkiye girmesi vatandaşları isyan ettirdi.

Son zamanlarda kamuya açık alanlarda yaşanan rezilliklere bir yenisi daha eklendi. Bebek Sahili ve Ümraniye metro istaysyonu yakınlarıda halka açık alanlarda cinsel ilişkiye girien çiftlerin videosu sosyal medyada paylaşılmış ve hayasızlık gözler önüne serilmişti. Vatandaşların "bu kadarına da pes" dediği görüntülere bir yenisi daha eklendi.

Beşiktaş'ta ne oldu?

Bebek sahili ile başlayan rezilliklere Ümraniye'de devam edilmişti. Bu kez skandalın adresi İstanbul'un Beşiktaş ilçesi. İstanbul Beşiktaş'ta önceki akşam bir çiftin yağmura ve çevredekilere aldırış etmeden bir arabanın üzerinde cinsel ilişkiye girdiği anlar görüntülendi.

Beşiktaş cinsel ilişki video

Oda TV'de yer alan habere göre önceki akşam İstanbul Beşiktaş'ta çekilen görüntülerde bir çift yağmura ve çevredekilere aldırış etmeden uzun süre otomobil üzerinde ilişkiye girdi.

Rezilliğe "Sana ne lan" diyerek tepki

Çift, kendilerine tepki gösteren bir kişinin “otele gidin evinize gidin” sözlerine de “Sana ne lan” diyerek tepki gösterdi.

Soruşturma açılması bekleniyor

Olayla ilgili İstanbul Valiliği tarafından açıklama yapılması ve soruşturma başlatılması bekleniyor.

Rezilliklerin ardı arkası kesilmiyor

Geçtiğimiz günlerde Bebek'te gündüz vakti cinsel ilişkiye giren bir çift tüm Türkiye'de şok etkisi yaratmıştı. Hemen ardından Ümraniye'de bir çiftin cinsel ilişkiye girdiği video gündemde yerini almıştı. Öte yandan son günlerde Türkiye'nin çeşitli illerinde sokakta çırılçıplak yürüyen yurttaş haberlerinin arttığı gözleniyor.

.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş