DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Genel seçime doğru

Genel seçime doğru

7 Yıl Önce
2015-06-01 17:32:47
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Güngören'de "Sensiz Olmaz" temasıyla düzenlenen "Sevgi Yürüyüşü"ne katıldı.

AK Parti Güngören İlçe Teşkilatı'nca Merkez Mahallesi'nde düzenlenen yürüyüşe katılan Şentop, bir kafede buluştuğu partililerle sohbet etti. Şentop, burada bir çocuğu severken, parkta bulunan vatandaşlarla selamlaştı.

Bazı milletvekili adayları ve ilçe teşkilatı yöneticileriyle Aliya İzzetbegoviç Parkı'ndan başlatılan yürüyüşe katılan Şentop, vatandaşları selamladı. Şentop ile beraberindekiler, esnafa ve vatandaşlara gül dağıttı.

"Sensiz Olmaz" temasıyla düzenlenen yürüyüşte, milletvekili adayları ve ilçe yöneticileri seçimde vatandaşlardan destek istedi.

Şentop, daha sonra beraberindekilerle partisinin Akıncılar Seçim İrtibat Bürosu'nu ziyaret ederek, bir süre partililerle sohbet etti.

- "Zaferi, 7 Haziran'da hep birlikte kutlayacağız"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop, yürüyüş sonrası yaptığı kısa konuşmada, diğer siyasi partilerin sadece görüntü olarak var olduğunu ancak sahada bulunmadığını söyledi.

Kendilerinin seçimlerden 2 aydan daha fazla bir süre önce sahaya indiklerini belirten Şentop, çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini anlattı.

Söyleyecek sözleri olduğunu aktaran Şentop, "Anlatacak, gerçekleştirdiğimiz icraatlarımız var. Bakın diğer siyasi partiler, iftira, karalama kampanyaları düzenleyip halka boş vaatler veriyor. Biz ise yaptıklarımızı anlatıyoruz ve bunlar da vatandaşlarımızın bizlere güven duymasını sağlıyor" diye konuştu.

Şentop, artık milletin uyandığını ve boş vaatlere kanmadığını dile getirerek, partilerinin girdiği her seçimden oyunu artırarak çıkmasının bu durumun kanıtı olduğunu belirtti.

Seçimlere kısa bir süre kaldığını hatırlatan Şentop, "Yaptığımız çalışmalarda, ziyaretlerde halkımızın gösterdiği teveccüh, 7 Haziran seçimlerinden zaferle ayrılacağımızın işaretini veriyor. 7 Haziran akşamı, inşallah zaferimizi hep birlikte kutlayacağız" ifadelerini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

EMPATİ

ALLAH ALLAH,ARAP AŞİRETLERİ KÜRT YÖNETİMİNE KARŞIYMIŞ,PEKİ YILLARDIR MAZLUM KÜRTLER SİZİN YÖNETİMİNİZ ALTINDA YAŞAMAK ZORUNDA KALDI,ONLARIN TIORAKLARINI ,KÖYLERİNİ VE ŞEHİRLERİNİ TALAN ETTİNİZ,YERLERİNE GELİP YERLEŞTİNİZ İYİDİ DE ŞİMDİ NE OLDU,YA KÜRDİSTAN TOPRAĞINDA YAŞAMAYI KABUL EDERSİNİZ İNSAN GİBİ YA DA KAPI AÇIK İŞGAL ETTİĞİNİZ TORAKLARDAN GİDEBİLİRSİNİZ..GÜLE GÜLE

Görüş Bildir Bizimle Paylaş