DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç:

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç:

7 Yıl Önce
2015-05-30 00:57:44
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, manşetle hükümet indirildiğini, başbakanlara talimat verildiğini belirterek, "Geçti kardeşim o Türkiye. Bu ülkede manşeti millet atar" dedi.

Kılıç, partisinin Terme İlçe Başkanlığınca bir tesiste düzenlenen programda, hastanede uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden doktor Kamil Furtun için taziye dileğinde bulundu.

AK Parti Gençlik Kolları tarafından hazırlanan "Eski Türkiye" isimli gazetedeki manşetleri hatırlatan Kılıç, "Manşetle hükümet indiriyorlardı, başbakanlara talimat veriyorlardı. Geçti kardeşim o Türkiye. Bu ülkede manşeti millet atar" ifadesini kullandı.

Kılıç, Britanya'daki seçimleri kaybeden 3 siyasi parti başkanının istifa ettiğini kaydederek, şunları söyledi:

"Britanya'da yakın zamanda seçim oldu. Muhafazakar parti, birinci çıktı. David Cameron, başbakanlığa devam ediyor. Muhalefet partileri ne yaptı? Bir saat içinde üçü de istifa etti. Ben de buradan soruyorum Sayın Kılıçdaroğlu, Sayın Bahçeli ve Sayın Demirtaş, sizin hedefiniz nedir? Sayın Ahmet Davutoğlu Başbakanımız ne dedi? 'Seçimden birinci parti çıkmazsak, genel başkanlık koltuğumu başkasına devrederim, kendimi başarısız addederim'.

Seçimden birinci parti çıkamazsanız, siz de koltuğunuzu bırakın. Buradan CHP'li ve MHP'li kardeşlerimize de sesleniyorum. Yönetimlerinizden hesap sorun. 'Neden bu işi yapamıyorsunuz' diye ama yapamazsınız, koltuk var."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş