DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Gençlerbirliği'nde transfer çalışması

Gençlerbirliği'nde transfer çalışması

27.05.2015 15:00:09
Spor Toto Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği, İsveç'in AIK takımından orta saha oyuncusu Panajotis Dimitriadis ile anlaştı.

Kulüpten alınan bilgiye göre, 28 yaşındaki Yunan asıllı Dimitriadis ile 3 yıllık anlaşmaya varıldı.

İsveç'te doğup büyüyen Dimitriadis, futbol hayatına AIK takımının altyapısında başladı. Futbola Stocholm'un bir diğer takımı Djurgarden'in altyapısında devam eden Panajotis Dimitriadis, 2014 yılında 18 yaşındayken İsveç'te gelecek vaat eden en iyi futbolcu seçildi.

İsveç 1. Lig takımlarından Vasalund'da 5 yıl görev yapan oyuncu, 2009'da Norveç Süper Ligi ekiplerinden Sandefjord'a transfer oldu. 2013 yılında tekrar İsveç'e dönen Yunan asıllı futbolcu, 2013'te AIK ile sözleşme imzaladı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Gzkntli27

Refah partisi gerçekten büyük bir kitle partisiydi, Erbakan hoca öldükten sonra onun mirasına sahip çıkan ve onun davasına ihanet eden bir Kamalak bu davanın neresinde, kendi cellatına aşık gibi gülen medyanın borazanını çalıyor.Bu mu dava bu mu ümmet anlayışı, şuan ki, yönetim davaya ihanet etmiş ve Müslümanların saflarında yer almamış ve aleyhine çalışmıştır.Bu partinin ya yönetiminin değişmesi ya da tasfiye edilmesi gerekir.Hala saf Müslümanları kandırıp oylarını alıyor.Diğer dava partisine zarar vermek için birilerinin kuklası oluyorlar.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş