DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Genç liderler' Seçim Değişim Programı'nda buluştu

'Genç liderler' Seçim Değişim Programı'nda buluştu

7 Yıl Önce
2015-05-31 18:57:15
Yurtdışındaki farklı partilerde ve sivil toplum kuruluşlarında görev alan "genç liderler", AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları'nın davetiyle Türkiye'ye geldi.

Seçim Değişim Programı kapsamında İstanbul'da bir araya gelen parti ve STK üyeleri, 10 gün Türkiye'de kalacak ve 7 Haziran'daki seçimleri takip edecek.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, programın başlaması dolayısıyla AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda düzenlenen etkinlikte, partisinin seçim politikası ve teşkilat yapısı hakkında bilgi verdi.

Siyaseti hiçbir zaman kendi ülkeleriyle sınırlamadıklarını ifade eden Ecertaş, şöyle konuştu:

"Bölgemizde barışın ve istikrarın hakim olduğu bir düzenin kurulması için hepimizin ülkelerimizin sınırlarını aşan bir perspektife sahip olması büyük önem taşıyor. Bunun için her fırsatta İstanbul gençliği olarak siz farklı ülkelerde yaşayan kardeşlerimizle bir araya gelmek istiyoruz. 'Election Exchange' ve benzeri platformlar bu etkinin oluşması için birbirimizi tanımamız ve ortak sorunlarımızı tartışmamız için büyük bir imkan sağlayacaktır."

Ecertaş, Türkiye'nin önemli bir seçim sürecinde olduğunu ifade ederek, AK Parti'nin seçim çalışmalarını anlattı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

amerika ve batı eğitiyor

bunlar amerika ve batı tarafından eğitilip ortadoğuda yeşil pasaportlarını ayetullahlardan alıp cennet ve şehitlik için cihada koşuyorlar. çoluk çocuk demeden bütün sünni arap müslümanları katleden bu türkmen şii gurubu, aynı zamanda işid saflarında yer alan sünni türkmen gurubunada her türlü saldırıyı severek yapıyorlar. işidin içinde kürt olurda türkmen olmaz mı,,?? türkmen aşiretlerinin çoğu işide katılmış durumda. her ne kadar piyasanın bundan haberi olmasada ufak bir araştırma ile ilginç sonuçlara varılabilinir. şii türkmenleri iran, abd, almanya eğitiyor.sünnileride işid eğitiyor.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş