DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Genç kız ve erkek arkadaşının plajda ölü bulunması

Genç kız ve erkek arkadaşının plajda ölü bulunması

08.07.2015 19:29:03
Kandıra ilçesi Cebeci Plajı'nda cankurtaran izleme kulesinde cesedi bulunan 17 yaşındaki Z.C.Y'nin, kamp yaptıkları çadırda ölü bulunan ve kız arkadaşı olduğu iddia edilen 18 yaşındaki M.K'nin annesine not bıraktığı belirlendi.

Söz konusu notta, M.K'nin annesinden özür dileyen Z.C.Y'nin 'Biz Onur'a gidiyoruz. Can almak Allah'a mahsus fakat olan oldu bir kere. Kızının hiçbir kabahati yok. Sen sakın böyle bir şey yapma' yazdığı belirtildi.

Notta adı geçen Onur'un, M.K. ve Z.C.Y'nin bir süre önce yaşamını yitiren ortak arkadaşları olduğu öne sürüldü.

Öte yandan Z.C.Y'nin dayısı Akçabeyli Muhtarı Ali Yağcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeğeninin herhangi psikolojik rahatsızlığının olmadığını belirtti, ailesinin M.K'den haberi olmadığını ve olay üzerine şoke olduklarını ifade etti.

Cebeci Plajı'nda bugün cankurtaran izleme kulesinde bir cesedin asılı olduğunu gören vatandaşlar durumu jandarmaya bildirmiş, olay yerine gelen jandarma ekipleri, cesedin 17 yaşındaki Z.C.Y'ye ait olduğunu belirlemişti.

Z.C.Y'nin kaldığı çadıra giren ekipler, burada da kız arkadaşı olduğu iddia edilen 18 yaşındaki M.K'nin cesediyle karşılaşmıştı. M.K'nin vücudunda darp izlerine rastlanmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş