“Geleceğin İletişimcileri Haftası” yarın başlıyor

TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda final haftası heyecanı yarın başlıyor. 16-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan “Geleceğin İletişimcileri Haftası”, sektörün önde gelen isimleriyle söyleşi programlarına ve ödül törenine ev sahipliği yapacak.

15.11.2020 16:48:24

TRT'nin bu yıl 6'ncısını düzenlediği Geleceğin İletişimcileri Yarışması her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün deneyimli iletişimcileriyle gençleri bir araya getiriyor. Bu yıl yepyeni bir formatla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan yarışmanın heyecanı 5 gün boyunca devam edecek.

Televizyon ve iletişimin geleceği gibi konuların konuşulacağı; Faruk Güven, Mehmet Açar, Alin Taşçıyan, Süleyman Tezgel, Pelin Çift ve Okan Bayülgen'in konuk edileceği ilk söyleşi programı yarın akşamsaat 20.00'de TRT2'de yayımlanacak.

Takip eden günlerde Haber, Radyo, İnternet Yayıncılığı ve Ev Hayat Dolu kategorilerine özel söyleşi programlarında Kübra Par, Seda Öğretir, Servet Pandur, Acar Acartürk, Levent Erden ve Birol Güven gibi alanında uzman isimler TRT2 ekranında olacak.

20 Kasım Cuma günü saat 20.00'de TRT2'de canlı yayınlanacak ödül töreninde ödüller sahiplerini bulacak. Organizasyonla ilgili ayrıntılı bilgiye yarışma resmi internet sitesi www.trtgeleceginiletisimcileri.com adresindenulaşabilecek.

16-20 Kasım “Geleceğin İletişimcileri Haftası”nda ünlü isimlerin katılımıyla TRT 2'de ekrana gelecek söyleşi programları şu şekilde;

16 Kasım 20.00

  1. Gün - TELEVİZYON YAYINCILIĞI

Kısa Film

  • Faruk Güven
  • Mehmet Açar

Belgesel Film

  • Süleyman Tezgel
  • Alin Taşçiyan

Televizyon Programı

  • Pelin Çift
  • Okan Bayülgen

17 Kasım 20.00

  1. Gün-HABER YAYINCILIĞI

İnternet Haberi

  • Mete Çubukçu
  • Yusuf Özhan

Televizyon Haberi

  • Kübra Par
  • Selim Atalay

Televizyon Haberi-2

  • Deniz Bayramoğlu
  • Seda Öğretir

18 Kasım 20.00

  1. Gün – RADYO YAYINCILIĞI

Radyo Belgeseli

  • Ali Fuat Gülmez
  • Harun Yöndem

Radyo Drama 

  • Ahmet Akçakaya
  • Servet Pandur

Radyo Programı

  • Acar Acartürk
  • Erhan Konuk

19 Kasım 20.00

  1. Gün – İNTERNET YAYINCILIĞI-EV HAYAT DOLU

İnternet Sitesi

  • Levent Erden
  • Arda Kutsal

Sosyal Medya Projesi

  • Mennan Şahin
  • Doğukan Gezer

Ev Hayat Dolu

  • Sinan Canan
  • Birol Güven

20 Kasım 20.00

  1. GÜN – ÖDÜL TÖRENİ

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)