DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Geçici Bakanlar Kurulu açıklandı

Geçici Bakanlar Kurulu açıklandı

29.08.2015 00:48:35
Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanan Geçici Bakanlar Kurulunun Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı, "Bakanlık görevini layıkıyla yürütmek için var gücümüzle gayret göstermekten başka bir gayemiz yok" ifadelerini kullandı.

Aşcı, AA muhabirine yaptığı değerlendirmede, amaçlarının Bakanlığın görev alanı içerisinde millete en güzel hizmetleri sunmak olduğunu belirtti. Aşcı, şunları kaydetti:

"Öncelikle Bakanlık görevine bizleri layık gören Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Başbakanımızın teveccühlerine mazhar olmaktan dolayı, kendilerine çok teşekkür ediyorum. Görevi devraldığım çok değerli Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Nurettin Canikli ile daha önceki Bakanımız Sayın Hayati Yazıcı'ya teşekkürü bir borç bilirim. Çok değerli bakanlarımızın yaptığı gibi, bakanlık görevini layıkıyla yürütmek için var gücümüzle gayret göstermekten başka bir gayemiz yok. Görevim sırasında, Gümrük ve Ticaret Bakanlığındaki çok değerli arkadaşlarımın samimiyetle ve özveriyle sürdürdükleri çalışmalar sayesinde birlikte önemli ve başarılı hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum.'

Aşcı, yeni kabinenin ülkeye ve millete hayırlı olmasını diledi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

10.KAT GÖK SEMA KAPI SORUMLUSU

AVRUPA BU YIL TÜRKİYE'YE GÖZDAĞI VERİP GELECEK YIL MÜZAREKELERİ DURDURUP ASKIYA ALMALIDIR.İDAM SAYIN ERDOĞAN'IN SÖYLEMLERİ DOĞRULTUSUNDA DAHA YENİ YENİ İLERLEME RAPORUNA GİRDİ.NE ZAMAN TÜRKİYE İDAM KONUSUNDA NİHAYİ KARARINI VERİR VE İDAM KONUSUNDA ADIM ATAR...AVRUPA O ZAMAN MÜZAREKELERİ DONDURMA KARARI ALIR...SAYGILAR.!

Görüş Bildir Bizimle Paylaş