Gaziantep'te 11 katlı apartmanda yangın

Gaziantep'te 11 katlı apartmanda yangın

02.06.2015 21:38:38
Gaziantep'te 11 katlı apartmanın çatı katındaki izolasyon çalışmaları sırasında yangın çıktığı bildirildi.

Beylerbeyi Mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarında 11 katlı apartmanın çatı katında işçilerin izolasyon çalışması yaptığı sırada bir anda yangın çıktığı belirtildi.

Rüzgarın da etkisiyle kısa sürede çatı katını alevlerin kapladığı, vatandaşların ihbarıyla olay yerine polis, itfaiye ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildiği kaydedildi.

Polisin, apartmanı tamamen tahliye etmesinin ardından, itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Çok sayıda itfaiye görevlisinin müdahalesiyle yangın yaklaşık 2 saatte söndürüldü.

Yangından etkilenen bazı itfaiye erleriyle, vatandaşlara ilk müdahaleyi olay yerinde hazır bekletilen 112 Acil Servis ekipleri yaptı.

Öte yandan, çatıda çalışan ve yangına sebep oldukları öne sürülen işçiler ile apartman sakinleri arasında kavga çıktı. Kavgada, polis bir kişinin elindeki bıçağı güçlükle aldı.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Cafer Yılmaz da olay yerine gelerek, müdahaleyi yerinde yönetti.

Apartman sakinleri ise yangına geç müdahale edildiğini öne sürdü.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Filistinli ubeyd

Isa gulli denilen vasifsiz ezige diyorum ki senin gibi sarlatanlar ve iftiracilar Kurt dusmanligi yaptikca daha cok alcalmaya mahkumdur.Kurtleri israil taklitciligle sucluyorsun ama attigin bu iftiraya kendin bile inanmiyorsun.Kurtlerle yahudiler asla bir araya gelmediler bu gune kadar. Ama isralin en yakin muteffiki sizlersiniz. Onlar sizin hibe ettiginiz bombalar ve roketlerle filistinlileri katlediyor.yani siyonizmi ayakta tutan sizlersiniz.israilin bu konuda bir sucu yok.