DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Lig play-off

Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Lig play-off

31.05.2015 16:48:44
Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Lig play-off maçında Ceylanpınar Engelliler, Ankara Büyükşehir Belediyesi'ni 68-55 yendi.

Ceylanpınar Spor Salonu'nda oynanan müsabakanın ilk periyodunu ev sahibi ekip 20-13 önde kapattı. İkinci periyotta farkı kapatan Ankara Büyükşehir Belediyesi, ilk yarıyı 32-30 önde geçti. Üçüncü periyotta yeniden üstünlüğü ele geçiren Ceylanpınar Engelliler, son periyoda 47-44 önde girdi. Son periyotta farkı açan ev sahibi ekip, karşılaşmadan 68-55 galip ayrıldı.

Ceylanpınar Bedensel Engelliler Takımı Antrenörü Metin İdoğ, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, "Ankara temsilcisi, Süper Lig yolunda hemen arkamızdan gelen bir takımdı. O yüzden rakibi yenerek, rahat bir nefes aldık. Hedefimiz, haftaya deplasmanda İstanbul Engelli Yıldızları da mağlup ederek, yolumuza devam etmek" diye konuştu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Antrenörü Aydın Dere ise kendileri için final niteliği taşıyan maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

MEHMET

kesinlikle doğru söylüyor. diyanet bize gece yarısı yemek yediriyor. hakkımı helal etmiyorum.bir de bu kurumun islam alemini lideri olacağından bahsediliyor. daha imsak saatini bilmeyen cahil sürüsü, saray mollaları..

Görüş Bildir Bizimle Paylaş