DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Galatasaray şampiyonluğunu kutluyor

Galatasaray şampiyonluğunu kutluyor

7 Yıl Önce
2015-05-31 20:23:42
Spor Toto Süper Lig'de 2014-2015 sezonda mutlu sona ulaşan Galatasaray, şampiyonluğunu kutluyor.

Sarı-kırmızılı takımı taşıyan üstü açık otobüs, yaklaşık 2 saatlik bir İstanbul turunun ardından kupasını alacağı Türk Telekom Arena'ya ulaştı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde üstü açık otobüsle hareket eden Galatasaray kafilesi, sahil yolundan Bakırköy ve Zeytinburnu'nunu geçtikten sonra E-5 karayoluna dönerek Vatan Caddesi'ni turladı. Daha sonra tekrar E-5 karayoluna çıkan sarı-kırmızılı takımın otobüsü, Haliç Köprüsü'nden geçerek Mecidiyeköy istikametinde ilerledi.

Eski Ali Sami Yen Stadı'nın bulunduğu yerde bir süre durup şampiyonluk şarkıları söyleyen Galatasaray kafilesi, turuna Nispetiye Caddesi'nden Etiler yönüne devam etti. Sarı-kırmızılı takımın otobüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü kavşağından Türk Telekom Areya'na dönüş yaptı.

Galatasaraylı futbolcular, yaklaşık iki saat süren turda yol kenarlarında kendilerine sevgi gösterisinde bulunan taraftar ve vatandaşlara alkışlarla karşılık verdi.

Daha sonra stada ulaşan sarı-kırmızılı kafile, kutlamalara dahil oldu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

İdris

Akparti ve mhp seçmenleri Kılıçlarını kuşanmışlardı hayal kırıklığına uğratınız seçmenlerinizi.Türkiye savaşa girmeden fetihlere başlamişlardi halbuki yazık

Görüş Bildir Bizimle Paylaş