DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Galatasaray'ın şampiyonluğu, lisanslı ürünlere ilgiyi artırdı

Galatasaray'ın şampiyonluğu, lisanslı ürünlere ilgiyi artırdı

7 Yıl Önce
2015-05-30 19:23:55
Galatasaray Kulübü, Spor Toto Süper Lig'de elde edilen şampiyonluğun ardından sarı-kırmızılı taraftarların lisanslı ürünlere büyük ilgi gösterdiğini duyurdu.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Büyük Galatasaray taraftarı, GSStore ailesi olarak sizin büyük ilginizi karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz" denildi.

"Hiçbir spor kulübü taraftarının ulaşamadığı taleple sahip çıktığınız ürünlerimizi sizlere ulaştırmak için bütün imkanlarımızı seferber ettik" ifadeleri kullanılan açıklamada, "Muhteşem coşkunuza, rekor satışlarla karşılık verme noktasına ulaşmak için 24 saat durmadan bütün birimlerimiz mesai harcamaktadır" görüşleri paylaşıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ramazan yiğit

Amaç Toplum içinde ahlaksızlığı yaymak. Açıktan ,islama savaş açmış Allah.a rasulune isyan edenleri kınaman gerekirken, çözum olarak musluman kesimi nasihat içiçnde kınıyorsun söylediğin gerçeğin bir kısmı diğer kısmı ise toplumu ifsada göturebilecek eylemlere karşı caydırıcı tepki verilmesidir.Aksi takdirde sosyal hayat içinde bu ve benzeri ameller normalleşir.Lut,as, kavminin amelini işleyen melundur., imam ahmed

Görüş Bildir Bizimle Paylaş