DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Galatasaray'dan Denayer bombası

Manchester City’li stoper Jason Denayer'in babası ve menajerinin yarın İstanbul’a geleceği öğrenildi.

23.08.2015 16:24:14

Uzun süredir savunmaya takviye kararı alan Galatasaray, 20 yaşındaki Jason Denayer'de karar aldı.

Galatasaray, Manchester City'de forma giyen ve Zabaleta'nın sakatlanması nedeni ile bugünkü Everton karşılaşmasının ilk 18 kişilik kadrosuna alınan Belçikalı futbolcuyu 1 yıllığına kiralamak için İngiliz kulübü ile görüştü.

Manchester City'de hafta içinde ‘kiralama' formülüne onay verdi. Scout ekibinin sunduğu ve Hamza Hamzaoğlu'nun genç yaşı, seri ve fiziği çok güçlü bir stoper olması nedeni ile Jason Denayer'in transferine onay verdi.

RAJKOVIC İÇİN DE TEKLİF

Manchester City'de şans bulamayacağı için Galatasaray'a 1 yıllık kiralık olarak gelmeye sıcak bakan Jason Denayer'in bu kararını ise İngiliz ekibinde Zabaleta'nın yaşadığı sakatlık ve dün sürpriz şekilde ilk 18 kişilik kadroya alınmasının değiştirip değiştirmeyeceği endişesi hakim… Denayer'in babası ve menajeri İstanbul'a gelecek ve sarı kırmızılı yönetim ile masaya oturacak.

Bu arada sarı kırmızılı kulüp uzun süredir ilgilendiği Rajkovic içinde Kızılyıldız Kulübüne son olarak 1.5 milyon euroluk bir teklifte bulundu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Hak

Kalın efendi mezhepcilik ten bahsederken yüzü hiç kizarmiyor.mezhepcilik in daniskasıni yapanlarin bundan bahsetmesi kadar rezil birsey olamaz. Ama utanma arlanma olmayınca ne yapılabilir ki.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş