DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Galatasaray'da Muslera kupa finalinde yok

Galatasaray'da Muslera kupa finalinde yok

31.05.2015 17:37:05
Ziraat Türkiye Kupası finalinde 3 Haziran Çarşamba günü Bursaspor ile karşılaşacak Galatasaray'da Muslera şoku yaşanıyor.

Copa America'ya hazırlık kapsamında Guetemala ile özel maç yapacak Uruguay Milli Takımı'nın kadrosuna davet edilen Fernando Muslera, kupa finalini bekleyemeden ülkesine gitmek zorunda kalacak.

Galatasaray Futbol Takımı İdari Menajeri Cenk Ergün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Muslera'nın Türkiye Kupası finalini oynadıktan sonra milli takım kampına katılması için Uruguay Futbol Federasyonu'na yazılı olarak başvurduklarını ancak FIFA kuralları gereği bunun mümkün olmadığının kendilerine iletildiğini aktardı.

FIFA'nın uluslararası futbolcu talimatnamesi şartlarına göre yarın Muslera'yı ülkesine göndermek durumunda olduklarını aktaran Ergün, "Biz yazılı olarak, Muslera'da sözlü olarak ülke federasyona başvurdu ancak olumsuz yanıt geldi" ifadesini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Selami Çiğdem

O ne biçim marş öyle. ...sensin dinim imanım diye.. vatan ve millet dine hizmet etmelidir ve din yolunda feda da edilmelidir. Din böyle saçma milliyetçi duygulara feda edilmez asla..

Görüş Bildir Bizimle Paylaş