DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

16,3770 ₺

EURO

17,5681 ₺

ALTIN

974,38 ₺

BİST

2.418,10 ₺

Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı

7 Yıl Önce
2015-11-13 14:06:16
Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, Spor Toto 2. Lig'de 12., Spor Toto 3. Lig'de ise 14. hafta karşılaşmaları oynanacak

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

---------------

15 Kasım Pazar:

13.00 Kırklarelispor-Hatayspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

13.30 Ümraniyespor-Orduspor (Ümraniye Belediye)

13.30 Alpedo Kahramanmaraşspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 Nazilli Belediyespor-Bayrampaşa (Nazilli İlçe)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Menemen Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13.30 Hacettepe-Pendikspor (Cebeci İnönü)

13.30 Bandırmaspor-Pazarspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Fethiyespor-BUGSAŞ Spor (Fethiye İlçe)

13.30 İstanbulspor-Sarıyer (Bahçelievler İl Özel İdare)

Kırmızı Grup

-----------------

15 Kasım Pazar:

13.00 Sivas Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tuzlaspor (Seyrantepe DİSKİ)

13.30 Ankara Demirspor-Fatih Karagümrük (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-MKE Ankaragücü (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Tokatspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 Manisaspor-Keçiörengücü (Manisa 19 Mayıs)

13.30 İnegölspor-Bucaspor (İnegöl İlçe)

13.30 Eyüpspor-Aydınspor 1923 (Eyüp)

13.30 Kartalspor-Gümüşhanespor (Kartal)

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

----------

Yarın:

13.00 Erzin Belediyespor-Turgutluspor (Erzin İlçe)

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Arsinspor (Kazım Karabekir)

13.30 Tekirdağspor-Cizrespor (Namık Kemal)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Kozan Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Gölbaşıspor-Yeşil Bursa (Gölbaşı İlçe)

13.30 Düzcespor-Tire 1922 (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Kızılcabölükspor-Altay (Kızılcabölük)

13.30 Kırıkhanspor-Maltepespor (Kırıkhan İlçe)

13.30 Bursa Nilüferspor-Silivrispor (Nilüfer)

2. Grup

----------

Yarın:

13.00 Zara Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Zara Ahmet Başyurt)

13.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Payasspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.00 Yomraspor-Sancaktepe Belediyespor (Yomra İlçe)

13.00 Ofspor-Gaziosmanpaşa (Of İlçe)

13.30 Kemerspor 2003-Etimesgut Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Adliyespor (Sultanbeyli Gölet)

13.30 Sakaryaspor-Diyarbekirspor (Sakarya Atatürk)

13.30 Derincespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (İzmit İsmetpaşa)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Bodrum İlçe)

3. Grup

----------

Yarın:

13.00 Batman Petrolspor-Beylerbeyi (Batman 16 Mayıs)

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Niğde Belediyespor (Van Atatürk)

13.30 Kastamonuspor 1966-Gölcükspor (Gazi)

13.30 Çorum Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Dardanelspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Sandıklıspor-Manavgatspor (Sandıklı İlçe)

13.30 Bergama Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül)

13.30 Çatalcaspor-Dersimspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Çine Madranspor-Körfez İskenderunspor (Çine Yüksel Yalova) .

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş