DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Franziska Niehus kimdir? Franziska Niehus instagram adresi nedir?

Franziska Niehus kimdir? Türkiye'nin 81 ilini gezerek Türkiye'yi tanıtan Franziska Niehus Türk medyasında geniş yer buldu. Türk kültürüne haran olduğunu belirten Franziska Niehus'um kim olduğu merak edilmeye başlandı. İnsanlar Franziska Niehus kimdir, neden ülkemizde 81 ili gezmeye başladı diye araştırıyor. Franziska Niehus Türkiye'nin güzelliklerini İnstagram hesabından da paylaşıyor. Franziska Niehus instagram adresi nedir? Franziska Niehus Youtube kanalı hangisi?

30.03.2021 18:48:35

Franziska Niehus isimli genç bir kız Youtube kanalı için Türkiye'nin 81 ilini gezmeye başladı. Türkiye'nin çeşitli güzelliklerini ve kültürünü Youtube kanalında paylaşan Franziska Niehus'un kim olduğu da merak konusu oldu. Peki Franziska Niehus kimdir? Franziska Niehus instagram adresi nedir?

Almanya doğumlu olan Franziska ilk yurt dışı seyahat deneyimini yaşadığı İstanbul'da, şehre hayran kalır ve sonrasında da bu sevginin boyutu Türkiye'ye yerleşmeye kadar ilerler. Fatih Akın'ın Temmuz'da filmi ile başlayan İstanbul ve Türkiye ilgisi Franziska'yı bugün pandemide dahi durmak bilmeyen bir tempoda şehirleri keşfetmeye yöneltmiş durumda. İşte Franziska'nın İstanbul'a tek yön bilet alarak başladığı Türkiye yolculuğunun hikâyesi.

Franziska Niehus kimdir?

Franziska Niehus Türkiye'de 81 ili gezen ve Tükiye'nin güzelliklerini dünyaya tanıtan Türkiye sevdalısı Almanya doğumlu genç bir kızdır. 

Franziska Niehus İnstagram hesabı nedir?

Franziska Niehus Instagram hesabına "travelcomic" araması ile uşabilirsiniz. Franziska Niehus İnstagram hesabı için TIKLAYINIZ!

 

Franziska Niehus YouTube hesabı nedir?

Franziska Niehus'in YouTube'da TravelComic adlı kanalı bulunmakta. Kanalda Türkiye'nin 81 ilinin güzellikleri paylaşılıyor. Franziska Niehus YouTube hesabı için TIKLAYINIZ!

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş