DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

16,3452 ₺

EURO

17,4215 ₺

ALTIN

972,13 ₺

BİST

2.401,72 ₺

Fransız dergisinden Erdoğan'a: 'En tehlikeli Türk'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kapağına taşıyan Fransız dergisi, çok konuşulacak bir tavırla 'En Tehlikeli Türk Erdoğan' başlığını attı.

7 Yıl Önce
2016-05-19 22:28:54

Son aylarda düzenlenen protestolar nedeniyle, neredeyse tüm sokakların karışık olduğu Fransa'da yayın yapan L'Express dergisi, son sayısının kapağına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı taşıdı.

HADDİ AŞAN MANŞET

Fransız dergisi; yeni sayısında, "En tehlikeli Türk Erdoğan" başlığını kullandı. Dergi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan düşmanlığı nedeniyle ülkedeki Türk vatandaşlarının tepkisini çekti. .

YORUMLAR (8)

KMustafa

yahu ne saldırma ne hakaret var burda. dosdoğru yazmışlar. batının çıkarları için en tehlikeli türk elbette erdoğan

feyzi ARSLAN

L'Express' dergisinde yayınlanan fotoğraflar 1959 ile 1960'da Konstantin bölgesinde bizzat Fransız askerleri tarafından çekildi. İtirafta bulunan yaşlı Fransız muhabir 'Bu fotoğrafları 40 yıl boyunca sakladım ve hiç yayınlamak istemedim, ama artık tarihî bir gerçeği açıklamanın zamanı geldi. Fransız askerlerinin baskı ve sindirme yöntemlerine, ırza saldırı ve köyleri ortadan kaldırma uygulamaları da dahildi. Bir askerin anlattığına göre, hastabakıcı olarak görev yaptığı birliğinde hemen hemen her sabah, gece boyunca işkence gören kişileri tedavi ediyordu.'

alireza

fransa ilk once lider bahceli demisken kokumus tarihine baksin somurgeci tarihine baksin islamofobya turkofobya ve irkciligina baksin sonra bir turke gore boyle yorum yapsin

feyzi ARSLAN

Fransız gazeteci itiraflarına devam ediyor; 'Hemen hemen her yerde en çok uygulanan tedavi şekli ise, bazen kadınların cinsel organları da dahil olmak üzere, vücudun her yerine elektrotlar yerleştirerek cereyan vermekti. Diğer işkence yöntemleri ise gerçekten insanı yok etme amacını taşıyordu. Kurbanın ya hortumla ağzının içine su sıkılıyor, ya tırnakları sökülüyor, ya başı su dolu küvete daldırılıyor, ya da ayakları zorlukla yere değecek şekilde saatlerce bileklerinden asılı tutulması sağlanıyordu.'

feyzi ARSLAN

Cezayir'de Fransız VahşetiCezayir'de 1954 - 62 yılları arasındaki bağımsızlık savaşı sırasında bazı Fransız generallerinin yaygın biçimde işkence ve yargısız infaz yaptıklarını itiraf etmelerinin ardından geçen ay da L'Express dergisi Fransız ordusunun 40 yıl önce Cezayir'deki bağımsızlık mücadelesini bastırmak için sergilediği vahşetin fotoğraflarını yayınladı.Dünyada ilk kez yayınlanan ve tüyler ürperten fotoğraflar 1957-1960 yılları arasında Paris'te yayınlanan 'La Croix' (Haç) gazetesinin savaş muhabirliğini yapan Duquesne'nin itirafları sonucu ortaya çıktı.

vatandaş

İŞLERİNE GELMEDİĞİ İÇİN, BÖYLE HAİNCE SALDIRIYORLAR.BİZİM BAZI MEDYA DA BUNLARA ÇANAK TUTUYOR.

Cafer UÇA

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN Beyi kötülemek anlamında kullandıklarını sandıkları bu manşet, Gerçekte 'En tehlikeli Türk Erdoğan' dır demeleri. Sayın ERDOĞAN Beyin 2003 den beri girdiği bütün seçimleri, referandumları ve ABD ve AB devletlerin organize ettiklerini de alt ederek geldiğini, Ağustos 2014 de %52 oyla ilk turda Cumhurbaşkanı seçilmiş olması dolaysıyla kendi halkına karşı tehlikeli olma ihtimalinin olmadığını biliyorlar. O zaman Türkiye'de bundan önce kontrollerine aldıkları siyasi liderler gibi olmadığından. Onlar için tehlikeli TÜRK demektir.

ekol türk

Biz yine aldatiliyor olmayalim.Batinin övdügü kötü, Sövdügü iyidir tuzak olmasin.batida bu isler okullarda ögretilir.Toplum piskolojisini kontürol altinda tutmak.Her topluma baska serbet.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş