DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

fizy 2020’nin en çok dinlenen parçalarını listeledi

‘fizy Zaman Tüneli 2020’ adını taşıyan listelerde her kullanıcının yıl boyunca dinlediği müziklere dair istatistikler yer alıyor

17.12.2020 09:59:29

35 milyondan fazla şarkıyla Türkiye'nin en çok tercih edilen dijital müzik platformu fizy 2020'de kullanıcılarının en çok dinlediği parçaların listelerini yayınladı.

‘fizy Zaman Tüneli 2020' adını taşıyan listelerde her kullanıcının yıl boyunca dinlediği müziklere dair istatistikler yer alıyor. Geniş arşiviyle her zevke hitap eden şarkıların yer aldığı Türkiye'nin en sevilen dijital müzik platformu fizy, kullanıcılarının 2020 boyunca en çok dinlediği parçaların listelerini hazırladı. Her kullanıcıya özel olarak hazırlanan ‘fizy Zaman Tüneli 2020' adlı listede kullanıcıların en çok dinlediği şarkı, sanatçı, albüm gibi bilgiler infografik olarak sunuluyor. 

İnfografiğin yanında kullanıcının sene içerisinde en çok dinlediği şarkılardan oluşan kişiye özel bir çalma listesi de bulunuyor. Hazırlanan listeler kullanıcıların fizy ana sayfalarında yayınlanıyor. Listelerin hazırlanmasında yapay zeka teknolojilerinden yararlanıldı. 

fizy, özel günlerde kullanıcıları için sık sık farklı müzik listeleri yayınlıyor. Kullanıcılarına bir dijital müzik platformundan daha fazlasını sunan fizy'de yüksek ses kalitesinde pek çok konser kaydı da yer alıyor.

fizy kullanıcıları her gün milyonlarca içeriğin yanı sıra, Haftalık Keşif Listesi özelliğiyle de dinleme alışkanlıklarına yönelik hazırlanan yeni şarkı listelerine ulaşabiliyorlar.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş