DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

FIFA'ya rüşvet operasyonu

FIFA'ya rüşvet operasyonu

7 Yıl Önce
2015-05-28 19:05:56
Visa, FIFA'nın ana sponsorluğundan çekilebileceğini belirtti.

Visa'nın konuya ilişkin açıklamasında, FIFA'nın imajını ve etnik kültürünü yeniden düzeltmesi için acil adım atması gerektiğinin altı çizilirken, FIFA'nın kendini aklamada başarısız olması durumunda, Visa'nın sponsorluktan çekilebileceği bildirildi. Visa, FIFA'yı sponsorluktan çekilme konusunda uyaran ilk şirket oldu.

Coca Cola açıklamasında ise FIFA'nın karıştığı rüşvet skandalının üzüntüyle karşılandığı ifade edilirken, bu skandalın FIFA'nın misyonunu lekelediği, bu ciddi iddialar karşısında şirket olarak endişeli olunduğu belirtildi.

Nike açıklamasında ise iddiaların çok ciddi olduğu ifade edilirken, Nike'ın hem iş hem de sporda etik değerler ve Fair Play'den yana olduğu, manipülasyon ve rüşvete karşı durduğu kaydedildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

oruç kaptan

Aslında röportajın orijinal metinini İngilizcede okudum.Sn.Ahmedinmejad mükemmel bir sunum yaparak, hz.MEHDİnin felsefesi ve insanları 'umutla geleceğe bakmak' bakışını vurgulamış.son bölümde gelen öğrenci sorularında toplantıya tat katmış ve ABD de bile bu umutun araştırılmasıyla ,amacın 'Müslüman'ların umutuna son verme projeler hazırlandığını ,spritüel olarak vurgulamıştır.Ahmedinejad yüksek mühendis ve öğretim üyesi.müthiş hakim ve yürekli bir konuşmacı, stil sahibi.onu ahmak sananlar ya kör, ya ezik, yada cahildirler.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş