DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

FIFA'dan Türk takımına puan müjdesi

TFF 1. Lig ekiplerinden Elazığspor'un kulüp basın sözcüsü Cengiz Gülaç, FIFA'nın kararı doğrultusunda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından verilen puan silme cezasına ilişkin itirazlarının haklı bulunduğunu söyledi.

5 Yıl Önce
2016-11-10 21:29:35

Gülaç, FIFA'nın kararı doğrultusunda TFF tarafından Sochaux ve Fabio Bilica ile ilgili dosya nedeniyle toplam 12 puanlarının silindiğini hatırlattı. Gülaç, Bilica ile ilgili dosyada haksız yere 6 puanlarının silindiği gerekçesiyle FIFA'ya itirazda bulunduklarını kaydetti.

FIFA tarafından kendilerine gönderilen yazıda itirazın haklı bulunduğunu aktaran Cengiz Gülaç, "FIFA nezdinde Bilica dosyasıyla ilgili yaptığımız itiraz çok şükür haklı bulundu. Bununla ilgili FIFA, kararını yazılı olarak kulübümüze gönderdi. Resmi işlemlerin ardından TFF'nin de 6 puanın iade edilmesi yönünde karar vereceğine inanıyoruz. 6 puanımızın resmi olarak iade edilmesiyle -1 puandan 5 puana yükseleceğiz. FIFA'nın vermiş olduğu kararı Elazığspor camiası olarak sevinçle karşılıyoruz. Takımın moral ve motivasyonu açısından da çok iyi oldu. Bu moralle beraber takım olarak ligde hak ettiğimiz yere ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız." dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

SON VİDEOLAR

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş