SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜREMLAKEĞİTİMFOTOVİDEO
Fetullah Gülen'in ABD'deki çiftliği görüntülendi

Fetullah Gülen'in ABD'deki çiftliği görüntülendi

Gülen'in ABD'de yaşadığı çiftliğin güvenlik odası görüntülendi.

Fetullah Gülen'in ABD'deki çiftliği görüntülendi
07.12.2017 10:25:23

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) lideri Fetullah Gülen'in Amerika'da hayatını sürdürdüğü ve yüksek güvenlik önlemleriyle korunan çiftliğinin 'güvenlik odası' görüntülendi. Sabah Gazetesi'nin yayınladığı fotoğraflara ilişkin söz konusu odaya yalnızca 4 kişinin girebildiği ve başka isimlerin girmesine izin verilmediği gibi cep telefonu ile girmenin de keisnlikle yasak olduğu aktarıldı.

İsa Tatlıcan'a fotoğraflaır yorumlayan ve FETÖ ile mücadele konusunda ismi ön plana çıkan Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı Hayati Küçük "Gülen'e bundan sonra Pensilvanya'da rahat uyku yok" dedi.

36 KAMERA İLE KORUNUYOR

36 kamera ile korunan çiftliğin 24 saat özel bir ekip tarafından kayıt altına alındığının belirtildiği haberde, bu kayıtların yapıldığı güvenlik odasına yalnızca Gülen'in çok güvendiği 4 ismin girebildiği ve cep telefonu ile girmenin keisnlikle yasak olduğu ifade edildi.

İŞTE O FOTOĞRAFLAR

Güvenlik kamerası görüntülerinin yansıtıldığı ekranda en başta Fetullah Gülen'in yatak odasının bulunduğu koridor yer alıyor.

Sağ kolu Cevdet Türkyolu ile yanyana odalarda kalan Gülen'in odasının önünde bir dinlenme koltuğu görülüyor. Diğer 36 kamera ise "Göl yolu, Büyük Salon, Ön giriş, yeni bina" kamera açıları ile isimlendirilmiş.

0x0-iste-gulenin-ini-1512627009565

FBI DA İZLİYOR

Bu görüntüler sadece FETÖ'nün güvendiği isimler tarafından değil, FBI tarafından da 24 saat kayıt altına alınıyor.

Güvenlik odasında 24 saat 2 FBI görevlisi bulunuyor. Ayrıca FBI helikopteri sık sık devriye görevi yürüterek çiftliğin havadan güvenliğini sağlıyor.

TEL ÖRGÜYE İZİN YUK

Çifliğin etrafından geyikler geçtiği için tel örgü ile çevrilmesine izin verilmiyor.

AĞAÇLARA YERLEŞTİRİLEN KAMERALAR

Bu yüzden çiftliğin güvenliği FETÖ üyesi sivil korumalar ve ağaçlara yerleştirilen güvenlik kameralarıyla sağlanıyor.

0x0-iste-gulenin-ini-1512627398995

GÜVENLİK ODASINDAKİLER DOĞRUDAN GÜLEN İLE KONUŞABİLİYOR

Pensilvanya'daki görevlilerin hiçbiri Gülen ile doğrudan irtibat kuramazken, güvenlik odası görevlilerinin telefonla Fetullah Gülen ile irtibat kurması

GÜLEN, ODASINDAKİ EKRANDAN GÖRÜNTÜLERİ İZLİYOR

Gülen'in sohbet ettiği salon, birçok güvenlik kamerası tarafından izleniyor. Ayrıca Fetullah Gülen'in yatak odasında da bütün güvenlik kamerası görüntülerinin yansıtıldığı bir büyük ekran bulunuyor. Çiftliğe giriş ve çıkışların tamamı güvenlik odasının bilgisi dahilinde gerçekleşiyor.

0x0-iste-gulenin-ini-1512627391293

YATAK ODALARINDA BİLE GÜVENLİK KAMERASI VAR

Çiftlikte hiçbir yatak odasında kilit bulunmaması dikkat çekerken, yatak odalarında bile güvenlik kamerası olduğu görülüyor. Bu nedenle birçok FETÖ üyesinin eşi ile birlikte Pensilvanya'ya gitmekten çekindiği belirtiliyor.


      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR