DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

18,4191 ₺

EURO

17,8508 ₺

ALTIN

973,15 ₺

BİST

3.281,61 ₺

FETÖ'cü Emre Uslu'dan 'ambargo' çağrısı

ABD'nin Türk vatandaşlarının vizesini askıya alması sonrasında FETÖ'cü Emre Uslu Türkiye'ye 'ambargo' için propaganda yaptı.

5 Yıl Önce
2017-10-09 16:10:09

TIMETURK | HABER MERKEZİ

ABD, Türkiye'den yapılan vize başvurularını dünden itibaren askıya aldı. Gerekçe olarak ise diplomatların ve çalışanların güvenliği gösterildi. Bu karara misilleme yapan Ankara ise ABD'ye kapıda vize ve e-vize uygulamalarını kaldırdı.

Olay sonrası sosyal medyada FETÖ'cü isimler ve bazı kullanıcılar Türkiye aleyhine mesajlar paylaştı. Bu mesajlardan biri de Emre Uslu'nun "ambargo" tweetiydi. Uslu, "Türkiye'nin tavırlarının böyle devam etmesi halinde ambargonun kaçınılmaz olduğunu" ima etti.

İşte o mesajlar:

2017-10-09_16h18_26

CAN DÜNDAR'DAN "HAYDUT DEVELT" ÇIKIŞI

Almanya'ya sığınan Can Dündar ise Türkiye için "haydut devlet" ifadesini kullandı.

12

CHP'Lİ VEKİL: ABD YUMUŞAK AMBARGO UYGULUYOR

Öte yandan CHP milletvekili Barış Yarkadaş, "Vize engeli çok ağır ve haksız bir yaptırımdır. AKP'nin yanlışlarının bedelini Türkiye'ye ödetemezsiniz. Türkiye AKP'den ibaret değildir" tweeti ile tepki çekti.
13

44

0x0-chp-ve-feto-yine-turkiye-dusmanliginda-birlesti-1507494656706

11 .

YORUMLAR (4)

ABD'nin vize engeline tek ses etmeyen satılıklar, Türkiye'nin vize restine haydutluk diyor. Hepiniz ABD'nin .........siniz.

Bu yazanlar salak. Ambargo uygularsa ABD başına geleceği biliyor. Amerika nin yapipta Türkiye'nin yapamayacağı hiçbir şey yok. Fakat piyasayı kontrol eden Amerikan yavsaklari su anda izin vermiyorlar. Ambargo olursa seve seve yaparız merak etmeyin. Onları yazan zibidiler kendilerini bir bok zannediyor. Burası dar bir mekan herşeyi yazamıyoruz.

Vatan hainliği illa eline silah alıp devlete başkaldırmakla olmuyor.Böylesi de var.Topyekün bir saldırı altında iken içten içe bir tutkuyla ülkesini bu şekil satıp hainliğe imza atanda var.Ama kör ve boş bir inatla değil büyük bir ülkü ve sevdayla Sen Çok Yaşa Türkiyeeeee.Sen yaşa ki mazlumlar sığınacak bir yurt bulsunlar.Sen çok yaşa ki çok güçlü ve kudretliyiz diyenler bu yaşayan güç ve şanlı geçmiş ve geleceğe sahip bu ülke karşısında mahcup ve ezik Kalsınlar.

Bu kadar yavşak olmayın kendi ülkenizi bu kadar yabana atmanın anlamı ne ruhu satılmışlar.Sizler bulunduğunuz yer itibari ile bir ülkenin ulusal çıkar ve güvenliğinin her şeyin üstünde olması gerektiğini anlaması gereken şahışlarsınız.Ama belli ki önceliğiniz efendilerinizin ağzından çıkanlar.Sizler böyle anlarda Ülkenizin yanında olduğunu göstermelisiniz.Kişisel görüş ve fikirlerinizi bir kenara bırakmalısınız.Anca o zaman Adam olduğunuzu anlarız.İyi elin yavşağı sana her türlü muameleyi reva görsün teröriste silah versin ondan sen de ona kucağını aç.Olur mu?

Görüş Bildir Bizimle Paylaş