DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Fetih Ordusu Esed rejiminin elindeki esirleri kurtardı

Esed rejiminin esir tuttuğu Suriyeli yaşadıklarını böyle anlattı.

6 Yıl Önce
2016-01-27 13:21:01

TİMETÜRK I HABER MERKEZİ

Fetih Ordusu ile Suriye rejimi arasında gerçekleşen esir takası sonucu 35 Sünni ve katledilen 7 kişinin cesedi Esed rejiminin elinden kurtarıldı. Fetih Ordusu takas anlaşması çerçevesinde 29 Esed milisini rejime teslim etti.

Orient muhabirine yaşadıklarını anlatan esirlerin büyük kısmı çocuk ve yaşlılardan oluşuyor. Tamamı sivil olan esirlerin bir kısmı yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

'EKMEĞİN ŞEKLİNİ UNUTTUM'

Esir kaldığı dönemle ilgili gözyaşları içerisinde konuşan bir Suriyeli "4 ay oldu, ekmeğin şeklini unuttum" ifadelerini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

serhat

Ne desek ne yapsak. kafire bir diyeceğimiz yok kafir küfrünü yaşıyor. ya müslümanım diyen sözde islam cumhuriyeti kuran zalımlar hep onların eseri bunlar.

huseyn

ey kahhar olan rabbim,isminin hürmetine,halebi mezar eyle,irana ve putine,idlibi mezar eyle,hizbullat çetesine...amin

M

tarafsiz kalalim, esedle ne derdiniz var ve suriyenin iç islerine karismayin diyen müslüman sakirtler, sakirtlemeye devam edin ! sakirtlerken,sevap islerken, kendin için istedigini su din kardesimiz dediklerimiz için istememeniz ve onlara sirt çevirmemizi istemeniz size yeterde artar! akil hocalariniz gibi köpük partileriyle geçirin hayati en iyisi. Biraz burda dünya zevkleriyle tanisin bari. düsünsene, hayat boyu yanlis bir hocaya taparcasina mürid ol, kuran oku namaz kil felan, ama sirf su ümmetin bir parçasi dahi olsa unut, sen hristiyanlarin arkasindan diyalog pesinde kos, senin için yeter

Görüş Bildir Bizimle Paylaş