DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Fenerbahçe Kulübü'nün olağan genel kurulu yarın başlayacak

Fenerbahçe Kulübü'nün olağan genel kurulu yarın başlayacak

7 Yıl Önce
2015-05-29 11:42:09
Fenerbahçe Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı yarın İstanbul'da başlayacak.

Ülker Sports Arena'da çoğunluğa bakılmaksızın saat 10.30'da başlayacak genel kurulun ilk gününde, yönetim kurulu ve denetim kurulu faaliyet raporları okunarak, ibraya sunulacak. Hazırlanan bütçe tasarısının da oylamaya sunulacağı toplantıda, gündem maddelerinin tamamlanmasının ardından başkan adayları konuşma yapacak.

Genel kurulda 31 Mayıs Pazar günü başkan, yönetim kurulu ve diğer kurulların seçimi yapılacak. Saat 10.00'da başlayacak oy verme işlemi 17.00'de tamamlanacak.

- Yıldırım yeniden aday

Sarı-lacivertli kulüpte 17 yılı aşkın süre başkanlıkta kalıp en uzun süre bu görevi yürüten isim olarak tarihe geçen Aziz Yıldırım, başkanlığa yeniden talip oldu.

Yıldırım'ın yanı sıra eski yönetim kurulu üyesi Hulusi Belgü de yaptığı basın toplantısıyla aday olduğunu resmen açıkladı. Fenerbahçe Yakın Geleceği Platformu'nun desteklediği Murat Çelikel'in de adaylığı söz konusu.

Fenerbahçe Kulübü'nün geçen yıl yenilenen tüzüğü gereği kulüp başkanlığı için adaylık başvurularının, genel kurula katılma hakkı olan 200 üyenin imzalı, noter tasdikli teklifiyle yapılması zorunlu. Başvuru, 200 üyenin imzalı teklifiyle toplantının ilk günü saat 12.00'ye kadar Genel Kurul Divan Başkanlığı'na yapılacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş