DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Fenerbahçe İtalyan teknik adamla anlaştı

İsmail Kartal ile yollarını ayıran Fenerbahçe, yeni teknik direktörünü arıyor. Sarı lacivertli kulüp ilk olarak Luciano Spaletti ile görüştü ve deneyimli teknik adamla el sıkıştı.

7 Yıl Önce
2015-06-01 17:47:18

Ajansların haberine göre, Fenerbahçe'de yeni sezonda takımı kimin yöneteceği merak konusu... Sarı-Lacivertliler'de şampiyonluğun kaçılmasından sonra ara verilmeden yeni dönemin çalışmaları başladı. Bunun içinde bir çok ünlü isimle görüşülüyor. Sportif direktörlüğe Giuliano Terraneo'nun getirilmesinden sonra öncelik olarak İtalyan hocalar ön plana çıktı. Bunun için de ilk hedef Rusya Milli Takımı'nı çalıştıran Fabio Capello'ydu... Ancak ünlü İtalyan çalıştırıcının maliyetinin 10 milyon Euro'yu bulması üzerine bu görüşmeler askıya alındı. Ardından rota yine bir İtalyan olan Luciano Spalletti'ye çevrildi. 4 yıl Roma'yı çalıştırdıktan sonra son 5 yılda da Rusya'da Zenit'te görev yapan İtalyan hoca ile yapılan ön görüşmeler çok olumlu geçti ve prensip anlaşmasına varıldı.

BİELSA İNADI SÜRÜYOR

Ancak Fenerbahçe Yönetimi'nin ısrarla kovaladığı bir isim de Marsilya'nın hocası olan Marcelo Bielsa... Fakat Arjantinli hoca Türkiye'ye gelmeye pek sıcak bakmıyor. Bunun için de Marsilya ile yeniden anlaşmaya varacak gibi görünüyor. Ancak her şeye rağmen Sarı-Lacivertli yöneticiler ünlü hoca için son bir kez daha nabız yoklayacak. Bu görüşmeden de sonuç alınamazsa Spalletti ile masaya oturulacak.


Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş