Fenerbahçe'de 'Gönül' ister ki...

Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut ile görüşen Gökhan Gönül , pazar günü sahada olmayı hedeflediğini belirtip, “Şu an hazır değilim ama o güne kadar olurum. Planlarınızı bana göre yapabilirsiniz” açıklamasını yaptı

24.11.2020 10:31:36

Fenerbahçe Teknik Adamı  Erol Bulut, Beşiktaş derbisi öncesi Nazım Sangare'den gelen "İkinci derece yırtık var, iki hafta oynayamaz" haberiini aldı.

Ancak genç hocanın imdadına tecrübeli yıldızı Gökhan Gönül yetişti. Hocasıyla bir görüşme yapan 35 yaşındaki futbolcunun "Şu an itibariyle tam olarak hazır değilim. Ancak elimden geleni yapıyorum. Hafta içerisinde tedavi ve idman programını birlikte yürüteceğim. Pazar gününe kadar oynayacak hale gelirim. Siz planlarınızı ben varmışım yapabilirsiniz" dediği kaydedildi.

Gönül'ün kritik mücadelede takımı yalnız bırakmak istemediği, hafta içerisinde sağlık heyetiyle koordineli bir şekilde çalışarak en kısa sürede takıma katılmayı hedeflediği belirtildi. Gökhan'ın oynayıp oynamayacağına maç gününe kadar yapılacak tetkiklerden çıkacak sonuçlar etkili olacak. 35 yaşındaki tecrübeli oyuncunun takım arkadaşlarına da "Merak etmeyin derbide sahada olacağım" ifadelerini kullandığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Tecrübeli futbolcu Gökhan geçen sezon Beşiktaş formasıyla ligdeki iki Fenerbahçe maçında da sahada yer almıştı.

Karşılaşmada Gökhan Gönül'ün durumu ise tam oylarak netlik kazanabilmiş değil.

Gökhan Gönül'ün büyük maçlarda başarılı bir performans ortaya konduğunu kaydeden yorumcular ise var olup olmamasının takım için önemli bir eşik olacağı kanaatinde.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)